Boneworks Yaratıcıları, Meta Oyun Vitrininde Bir Sonraki VR Oyununu Tanıtacak

Bugün saat 19:00'da çevrimiçi olarak gerçekleşen 2022 Meta Oyun Vitrini esnasında gösterecek daha çok şeyimiz olacak.

2 dakika, Okuma Süresi

Meta Oyun vitrininde yeni bir VR Oyununu tanıtacak. Bugün erken saatlerde, Stress Level Zero geliştiricisi Brandon J Laatsch ( Boneworks, Hover Junkers, Duck Season ), ekibin kod adı ‘Project 4’ olan bir sonraki VR oyunu için küçük bir güncelleme sundu. 

Twitter’a gönderilen bir mesajda Laatsch, bugün yapılması planlanan Meta Oyun Vitrininde isimsiz oyunun görüneceğini doğruladı. Etkinlik sırasında, Laatsch’a göre Quest 2’nin 90hz’dekiyle aynı olacak olan 90 saniyelik PC VR oynanışıyla karşılaşacağız.

2019’daki Boneworks ile aynı mekaniklere ve çekirdek sistemlere sahip olacağı gerçeği dışında, merakla beklenen oyun hakkında çok az bilgi paylaşıldı. Şimdiye kadar paylaşılan bilgilere dayanarak, fizik odaklı başka bir macera bekleyebiliriz gibi görünüyor. Bugünkü teaser, etkinlikten hemen sonra Türkiye saatine göre 19:00’da Laatch’ın YouTube kanalında yayınlanacak

Laatsche, Meta ile yaptığı bir röportajda , “VR o kadar yeni ki, daha ayrıntılı prodüksiyonlar oluşturmak için bir dizi daha küçük, daha yinelemeli proje yapmaktan çok daha tehlikeli olacak” dedi . “Tamamen yeni bir projede Boneworks mekaniklerini ve çekirdek sistemlerini Oculus Quest’e getirmek için çalışıyoruz.”

Bugün saat 19:00’da çevrimiçi olarak gerçekleşen 2022 Meta Oyun Vitrini esnasında gösterecek daha çok şeyimiz olacak.

 

Yorum yazın

TeknoVR