CARV Metaboard ile Metaverse’de Tarz Gezin

Hazır oyuncu Me avatarınızı yükseltin ve bir Hoverball oyununda diğer Metaboard sahiplerine karşı yarışın.

3 dakika, Okuma Süresi

Metaverse şirketi CARV kısa süre önce dijital bir koleksiyon olarak ikiye katlanan bir metaverse uçan kaykay olan CARV1 Metaboard’u duyurdu.

Her Metaboard, kendinizi hangi metaverse platformunda bulduğunuza bağlı olarak avatar entegrasyonunu kullanacak ve özel avatar animasyonları içerecek, değişiklik ve yükseltmelere izin verecek. Uçan kaykay ayrıca akrobatik hareketler yapmanıza izin veren ve metaversiyon ortamı başına öğe optimizasyonu sunan bir fizik sistemine sahip.

CARV CEO’su Nathan Grotticelli, VRScout ile Metaboard’larını kullanan insanları nasıl gördüğü hakkında konuştu ve şunları söyledi :

“Hove ring ile ilgili harika olan şey, okyanus dalgalarının, karlı dağların ve beton kaykay parklarının hepsinin benzer fizikle sürülebilir olmasıdır.” Grotticelli, “İnsanların halihazırda gerçek hayatta binmeyi sevdikleri yerlerin 3D taramaları da dahil olmak üzere, bunların çeşitli demo örneklerini yayınlıyoruz” diye ekliyor.

carv metaboard ile metaverse'de tarz gezin

İlk CARV1 koleksiyonu 50 süper rad tasarımla gelecek ve farklı nadirlik ve hız seviyelerinde sunulacak. Koleksiyon, toplamda 500 sınırlı sayıda 3D varlık içerecek. Şirket şu anda satışları müşteri başına iki ile sınırlandırıyor, ancak şirketin yıl içinde kaç tane satın alabileceğinizi güncelleyecek daha büyük planları var.

Şu anda Metaboard’larınızı Ready Player Me avatarınızla herhangi bir dünyada Ready Player Me uyumlu dünyada kullanabilirsiniz. Ancak, CARV’nin yakın gelecekte entegrasyonu başlatmak için diğer 15 uygulama/şirketle anlaşması olduğu için bu liste büyüyecek.

Bununla birlikte, bu sanal uçan kaykaylar sadece bir moda ifadesi değildir. Ayrıca LEVRTV uygulaması aracılığıyla test sürüşü showroomunda tahtanıza binebilirsiniz. CARV sitesine e-postanıza doğrudan bir bağlantı almak için kaydolmanızı öneririz.

Metaverse’de gezinmenin yanı sıra, diğer koleksiyonculara pano satabilecek, 3D arazide (NeRF’ler dahil) binebilecek ve yaklaşan Hoverball eSport yarışmasında diğer kullanıcılara karşı rekabet edebilecekler.

Bir CARV Metaboard’a sahip olmak istiyorsanız, size 777 Matic’e (Poligon) mal olacak. CARV, önümüzdeki aylarda USD ve ETH gibi diğer para birimlerini açacak.

CARV ve Metaboard’ları hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bir tane satın almak için buradaki bağlantıya tıklayın.

 

Yorum yazın

TeknoVR