VR oyunu Contractors Showdown, Kapalı Beta Testine Başladı

Sunucu yalnızca Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açık olacak, halka açık test ise yalnızca Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açık olacak. Bu açık beta 1 Mart'ta başlatılması planlanıyor.

1 dakika, Okuma Süresi

Caveman Studio’nun yeni VR oyunu Contractors Showdown kapalı beta testine başladı ve açık betanın Mart ayında başlaması planlanıyor.

Çin’deki Nanjing Caveman Studio tarafından geliştirilen “Contractors Showdown”, 4-25 Şubat tarihleri ​​arasında Steam ve Quest platformlarında yeni bir kapalı beta testi turu başlatacak. Sunucu yalnızca Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açık olacak, halka açık test ise yalnızca Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açık olacak. Bu açık beta 1 Mart’ta başlatılması planlanıyor.

news - steam community announcements

Oyun “Müteahhitler”in dünya görüşünü sürdürecek ve bir PvP oynanışını benimseyecek. Oyuncular 4×4 kilometrekarelik bir adaya atılıyor ve bu dinamik savaş alanında hayatta kalmak, yağmalamak, gelişmek ve savaşmak zorundalar. İster tek başlarına savaşa girebilirler, ister müttefiklerle takım kurabilirler.

İlginizi Çekebilir

Oyunun içeriği oldukça dikkat çekici görünüyor, tabi oyun yayınlandıktan sonra bu içeriğin dalış yapan kullanıcıları ne kadar konforlu hissettirecek ve içine alacak göreceğiz.

Yorum yazın

TeknoVR