VR MMO Zenith: The Last City, Haziran Sonunda Büyük Güncelleme Geliyor

gelecek yenilikler olarak: Etkileşimli bulmacalar, tuzaklar, düşmanlar ve hazinelerle dolu 6 yeni labirent; 4 ila 8 oyuncu için parti eşleştirme işlevi; kalite iyileştirme gibi bir çok yenilik gelecek.

1 dakika, Okuma Süresi

VR MMO Zenith: The Last City bu yılın Ocak ayında Quest, PC VR ve PS VR platformları için yayınlanan çevrimiçi bir rol yapma oyunu. Lansmanından sonra çok popüler oldu ve bir dönem Steam’in en çok satanlar listesinin zirvesine yerleşti. oran şu anda %85’te. Hazırladığımız oyun incelemesini Zenith VR İncelemesi; VR MMO buradan okuyabilirsiniz.

Geliştirici Ramen VR, Mart ayında 35 milyon dolarlık fon sağladığını duyurdu. Studio CEO’su ve kurucu ortağı Andy Tsen, oyunun karlılık elde ettiğini ve fonların stüdyoyu genişletmek ve oyunu daha da geliştirmek için kullanılacağını söyledi. O zamanlar vaat edilen güncellemeler şunları içeriyordu: 3+ yeni sınıf, daha iyi labirentler, UGC içeriği için destek.

vr mmo oyunu zenith: the last city

VR MMO Oyunu Zenith: The Last City Büyük Güncelleme

Geçtiğimiz günlerde “Zenith: The Last City” on saniyeden uzun bir fragman yayınlayarak, “Celestial Throne” (Celestial Throne) adlı 1.1 güncellemesinin Haziran ayının sonunda yayınlanacağını duyurdu.

Ramen VR, bu güncellemenin içeriğinin uzun saatlerce oynanabileceğini ve içerik olarak güncellemede gelecek yenilikler olarak: Etkileşimli bulmacalar, tuzaklar, düşmanlar ve hazinelerle dolu 6 yeni labirent; 4 ila 8 oyuncu için parti eşleştirme işlevi; kalite iyileştirme gibi bir çok yenilik gelecek.

Kaynak: Steam

Yorum yazın

TeknoVR