ENGAGE, Eğitim için Metaverse Link Sosyal Platformunu Başlattı

Link ayrıca, platforma katılan herkes için yapılandırılabilir kişisel alanlara ev sahipliği yapan ve yalnızca kurumsal veya eğitim odaklı kullanıcılar için değil, bir tür Ev alanı olarak kullanılabilen bir 'Apartman Plaza'ya da sahip. Bu alanlarda bireysel kullanıcı olarak arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. sosyalleşme, birlikte vakit geçirme, film izleme ve harika zaman geçirme fırsatı bulabilirsiniz. 

2 dakika, Okuma Süresi

XR eğitim ve kurumsal mertaverse ENGAGE, şirketin “tam özellikli kurumsal metaverse’ü” olarak adlandırdığı Link sosyal platformunu başlattı.

Engage, şirketler, profesyoneller, eğitim ve etkinlik organizatörleri için tasarlanmış iş odaklı metaverse platformu Link’i resmi olarak başlattı.

Lenovo, KPMG US, KIA, Adtalem, MTN Group ve Musical Icon, Fatboy Slim gibi bir çok şirket ve daha fazlasını Link içinde metaverse konumlarını kurmuş durumda. Link hakkında daha fazla bilgi edinmek için şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz .

Stüdyo ayrıca, aşağıda gömülü olan Link’i çalışırken gösteren yeni bir video yayınladı:

Haziran 2021’de ilk ortaya çıktığında önceki adı Oasis olan İrlanda merkezli stüdyo,  Link’i  “profesyonel bir metaverse” olarak adlandırıyor, çünkü bireysel alanlara açılan kapılar olarak hizmet eden kalıcı sanal dünyaları barındırmak için tasarlandı. çalışanların, öğrencilerin ve bireysel kullanıcıların etkileşimde bulunabileceği bir yer.

Videoda, Chris Madsen,  diğer dünyalara bir atlama noktası olan ve aynı zamanda etkinlikler için bir buluşma yeri olarak hizmet veren ‘Central Plaza’ ile başlayarak Link platformunun alanlarını gösteriyor. Portallardan herhangi birine yönelmek sizi şirketin ‘Metaworld’ olarak adlandırdığı şeye veya bireysel işletmeler için özel olarak oluşturulmuş sanal kalıcı konumlara götürür.

Madsen daha sonra, sırasıyla iş ve eğitim içeriğine göre portallar düzenleyen ‘Enterprise Plaza’ ve ‘Education Plaza’ olmak üzere iki merkez daha sergiliyor.

Link ayrıca, platforma katılan herkes için yapılandırılabilir kişisel alanlara ev sahipliği yapan ve yalnızca kurumsal veya eğitim odaklı kullanıcılar için değil, bir tür Ev alanı olarak kullanılabilen bir ‘Apartman Plaza’ya da sahip. Bu alanlarda bireysel kullanıcı olarak arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. sosyalleşme, birlikte vakit geçirme, film izleme ve harika zaman geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

Kişisel kullanıcı olarak sanal gerçeklik ortamında oluşturduğunuz evinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Masaüstü ve mobil cihazların yanı sıra SteamVR gözlükler, Meta Quest 2, Pico vr gözlükleri, Vive Focus Plus aracılığıyla erişilebilir. Fiyatlandırma ve ek özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR