Tokyo Game Show VR 2022 Sanal Bir Zindana Sahip Olacak

Sanal sergide Kojima Productions, Square Enix, Capcom ve diğerleri yer alacak.

2 dakika, Okuma Süresi

Her yıl düzenlenen Tokyo Game Show, Japonya’nın Chiba kentinde önümüzdeki yapılacak ve katılımcılara merakla beklenen çeşitli video oyunlarına daha yakından bir bakış sunacak. Standart yüz yüze etkinliğin yanı sıra, organizatörler bir kez daha ziyaretçilerin uzaktan katılabileceği sanal bir sergiye ev sahipliği yapacak.

Şuan için çok fazla detay yok, ancak resmi web sitesine göre, sanal gösterinin sahnesi bir tür ‘zindan’ olacak. Etkinliğin kendisi, Konami Productions, Capcom, Square Enix ve diğerleri dahil olmak üzere bir dizi tanınabilir stüdyoya sahip olacak.

Tokyo Game Show VR 2022

Web sitesi, “Makuhari Messe, 2022’de TGS VR’nin mekanı olacak ” diyor. Ama açılış gününde boş bir salon ve yerde büyük bir delik var. Neden salonda hiçbir şey yok? Derin deliğin dibinde ne var? “GAME STOPE”da geleceği ortaya çıkarın.

tokyogameshowvr22 2

Hayranların etkinlikten neler bekleyebilecekleri konusunda, katılımcılar bu konuda ağzını sıkı tutuyor. Bu yılın başlarında, Kojima Productions’ta geliştirilmekte olan bir PlayStation VR2 oyunu hakkında söylentiler dolaşmaya başladı. Geçtiğimiz Haziran ayında Kojima, stüdyonun Microsoft ile “hiç kimsenin deneyimlemediği” yeni bir video oyunu türü üzerinde işbirliği yaptığını doğruladı.

Tokyo Game Show VR 2022, 15-18 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Sanal etkinlik ile ilgili detaylı bilgiyi buradan bulabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR