Tatik FPS The Patcher Steam’de İkinci Açık Betasını Gerçekleştiriyor

The Patcher’ın ana özelliklerinden biri, PvPvE ile 4v4’te büyük ölçekli bir savaş modu olan Boss Raid modudur

2 dakika, Okuma Süresi

The Patcher’ın ikinci açık beta testi, başarılı bir Kickstarter kampanyasının ardından Steam’de devam ediyor.

The Patcher İkinci Açık Beta Testi

The Patcher, PvE, PvP ve hatta PvPvE durumlarında silah ve beceriler kullanan büyük ölçekli atış savaşları ve taktik unsurlar içeren çok oyunculu bir aksiyon VR oyunudur.

Ezici rakip gruplar Junkmol ve Skymagg’ın kıyamet sonrası bir dünyada ideolojileri için savaştığı bir hikayeye sahip olan The Patcher açık beta, üç farklı oyun modu sunuyor: Deathmatch, Boss Raid ve Battlefield.

Deathmatch bir 4v4 PvP oyun modudur. Oyuncular, birbirlerine karşı savaşmak için Junkmol veya Skymagg fraksiyonuna katılabilir. Battlefield, oyuncuların çok çeşitli canavarları avlamasına ve silahları geliştirmek için nadir öğeler elde etmesine olanak tanır ve oyuncular Boss Raid veya Deathmatch sırasını beklerken silahlarıyla pratik yapabilir.

The Patcher’ın ana özelliklerinden biri, PvPvE ile 4v4’te büyük ölçekli bir savaş modu olan Boss Raid modudur. Dev boss Tantalus ortada her iki tarafa da saldırırken, her iki taraf da birbiriyle çatışıyor. Buna göre, benzersiz koşullar nedeniyle yeni taktikler ve stratejiler elzemdir.

Geçen Haziran, The Patcher Steam Next Fest’te gösterildi ve ilk açık beta daha sonra 2021’de gerçekleşti. Bu beta için dikkate değer eklemeler arasında şunlar yer alıyor:

  • Yeni Boss Raid modu: 4’e 4, PvPvE’de büyük ölçekli bir savaş modu
  • Yeni beceriler: “Execution” ve “Dash”
  • Yeni silah eşyaları ve ustalık sistemi

İkinci açık beta dönemi ayrıca oyuncular tarafından kazanılan iki kat deneyim puanının yanı sıra oyunda 10. seviyeye ulaşanlar için bonuslar içeriyor.
Etkinlikle ilgili Steam topluluğu gönderisinde daha fazla bilgi bulabilrisiniz.

the patcher

Pixelity Games Inc.’den oyun için tam lansman planının bu yıl içinde duyurulması planlanıyor. En son haberleri almak ve diğer oyuncuları bulmak için Discord kanallarına katılabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR