PSVR 2 Oyun Alanı Kurulumu Nasıl Yapılır

1 dakika, Okuma Süresi

PlayStation VR 2 çıkış tarihi yaklaştıkça PSVR 2’deki yeni özellikler gün yüzüne çıkmaya başladı. PSVR 2 oyun alanı kurulumu ile birlikte PSVR 2 yeni özelliklerle yıllar sonra yeni versiyonuyla yüzleri güldürmeyi başaracak gibi görünüyor.

PSVR 2 yaşam kalitesi iyileştirmesi, PSVR 2 VR gözlüğünün kameralarını sayesinde artık ortam haritası çıkarırken sadece home alanını değil aynı zamanada gerçek Dünyayı’da görebileceksiniz. Bu sayede oyun alanı kurulumunu çok daha rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Geçişli video görünümü, PSVR 2’de Quest 2’den belirgin şekilde daha yüksek çözünürlüklü görünüyor, ancak yine de siyah beyaz ve VR gözlüğün ekran çözünürlüğünü maksimuma çıkarmaktan uzak.

PSVR 2 Oyun Alanı Kurulumu

psvr 2 oyun alanı kurulumu nasıl yapılır

PSVR 2’nin oyun alanı kurulum süreci, Görev 2 alan kurulumuna çok benzer bir yapıya sahip. Sınırınızı belirlemek için gözlüğünüz takılı ilen oyun alan sınırınızı çizerek belirleyebilirsiniz. Ek olarak, gözlük, oyun alanınız için öneride bulunmak üzere etrafınızdaki alanı ‘tarar’ ve ardından uygun gördüğünüz şekilde genişletebilir veya hassaslaştırabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR