Jurassic Punks ile Dinazorlar NFT’de Canlanıyor

2 dakika, Okuma Süresi

Jurassic Punks ile dinazorlar NFT’de canlanıyor. Geçen yıl boyunca NFT’ler için birçok benzersiz fikir gördük. Bored Ape ve CryptoPunks gibi dijital koleksiyonların ezici popülaritesi nedeniyle, şu anda piyasada dolaşan çok çeşitli fonksiyonel ve etkileşimli NFT’leri unutmak kolay. Buna Meta-Labs’tan Jurassic Punks ile, nispeten yeni bir 3D NFT koleksiyonu olan ve dinozorlar asteroidden kurtulursa ne olur sorusuna cevap veriyor.

pic.twitter.com/vQmnEsZ84D Yeni #NFT’leri çok nadiren satın alırım/heyecanlanırım . Ama AdamHODL bana JPunksNFT’yi gösterdikten ve kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra, bu proje için gerçekten *çok* heyecanlıyım.

VR potansiyeli harika AF’dir ve eğer vizyonlarını ve yol haritalarını sunarlarsa –

— 5DayCrypto (@5DayCryptos1) 9 Şubat 2022

Koleksiyon, her biri kendine özgü bir tarza sahip, moda öncüsü Jurassic yaratıklarından oluşan bir seriye sahip. Jurassic Punks ekosisteminin 1. Aşaması, altın kaplı bir milyarderden ağzı dağ keçisi ile dolu metaverse’den ilham alan bir dinoya kadar çeşitli çirkin görünümlerle gelen OG-Rex’in etrafında toplanmıştır.

Metaverse’den bahsetmişken, tam donanımlı 3D modellerini farklı sanal dünyalarda bir avatar olarak kullanabilirler. Şirket, Netvrk dahil olmak üzere çok sayıda platformla ortaklık kurmaya başladı bile. Meta-Labs, NFT’lerin “herhangi bir oyun, metaverse veya dijital moda” ile uyumlu olduğunu söylüyor. Animasyonlar, Xsens hareket yakalama teknolojisi kullanılarak Londra’daki 30.000 metrekarelik 4 aşamalı bir film stüdyosunda kaydedildi.

Ama burada işler gerçekten ilginçleşiyor. Jurassic Punks ayrıca ARkit tarafından desteklenen hareket yakalama desteğine sahip. Uyumlu bir Apple akıllı telefonun yanı sıra bir masaüstü kullanarak avatarlarının baş hareketlerini ve yüz ifadelerini kontrol edebilirler.

Resmi yol haritasına göre, Meta-Labs, bu yılın 2. çeyreğinde JPunks’un tam donanımlı 3D modellerini ve ardından 3. çeyrekte yeni bir 3D raptor serisini yayınlayacak. Sonunda şirket, özel bir JPunks metaverse, artırılmış gerçeklik uygulamaları ve orijinal bir P2E 3D oyunu başlatmayı umuyor.

Jurassic Punks hakkında daha fazla bilgi için burayı ziyaret edin.

Yorum yazın

TeknoVR