Half-Life 2 VR Beta Gelecek Ay PC VR Gözlüklerine Geliyor

Valve'in mükemmele yakın birinci şahıs nişancı oyunu Half-Life 2 VR sonunda SteamVR gözlüklerine geliyor.

1 dakika, Okuma Süresi

Yıllarca süren geliştirme cehenneminden sonra Half-Life 2 VR, önümüzdeki Eylül ayında PC VR gözlüklerinde açık beta olarak sunulacak. Merakla beklenen mod üzerindeki çalışmalar, ilk olarak 2017’de ancak beklenmedik bir çıkmaza giren oyun. 2021’de proje yeni ekip üyeleri ile tekrar canlandırıldı.

Neredeyse bir yıl sonra ve ekip, PC VR gözlükleri için yaklaşan bir açık beta ve Air Link üzerinden Meta Quest aracılığıyla sıkı çalışmalarını oyuncularla paylaşmaya hazır.

“Half-Life 2: VR kadar büyük ve iddialı bir proje asla gerçekten bitmez. Kaynak VR Mod Ekibi resmi bir güncellemede , “Yapabileceğimiz en iyi VR deneyimini yapmak için hala yapmak istediğimiz ve hala geliştirmek istediğimiz çok şey var” dedi.

Half-Life 2 VR Sonunda PC VR için açık betaya hazırlanıyor

“Ancak, son birkaç hafta içinde özel beta testçilerimizden gelen son derece olumlu geri bildirimler, oyunun şu anki haliyle yalnızca baştan sona tamamlanamayacağına, aynı zamanda bunu yapmanın çok zevkli olduğuna bizi ikna etti ve diliyoruz. size bunu kendiniz deneyimleme fırsatı vermek için.”

Ekibe göre, Half-Life 2: VR açık beta önümüzdeki ay, büyük olasılıkla Cuma günü başlayacak. Mod %100 ücretsiz olarak indirilebilecek, ancak VR’de oynamak için PC’de Half-Life 2’nin bir kopyasına sahip olmanız gerekecek.

Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edin .

Yorum yazın

TeknoVR