En İyi Samsung Gear VR Uygulamaları

2 dakika, Okuma Süresi

Samsung Gear VR, her zaman mobil VR seven kullanıcılar için fiyatından dolayı bir kurtarıcı gibi görünüyor. Piyasaya çıktığından bu yana oldukça fazla ürün satımı gerçekleştiren şirket, kolay erişilebilir uygulamalarıyla da göz dolduruyor. 2017 yılı bitmeden uygun fiyatla ulaşabileceğiniz en iyi Samsung Gear VR Uygulamaları hangileri onlara göz atacağız.

En İyi Samsung Gear VR Uygulamaları

Samsung BeFearless – Heights

Samsung tarafından başlatılan bir ‘BeFearless’ kampanyası yükseklik fobisi olanların kullanması gereken bir uygulama olarak göze çarpıyor. Uygulamanın amacı da yükseklik korkusunun üstesinden gelmeyi öğretmek. Çoğu kişinin bu uygulamadan dolayı Samsung’a minnettar olduğuna eminiz.

İhtişamlı 360° videolar ile belirli seviyelerden yükselerek, korkularınızın üstesinden geleceksiniz.

Uygulamanın fiyatı ise 5 $.

CoLab – Trial Rooms

Bu uygulamada kendinizi bir labirent simülasyonunda bulacaksınız. Sanal gerçeklikte yeniyseniz Gear VR özelliklerinin kullanımı ile kullanıcılar için oldukça uygun bir uygulama. Kullanıcılar labirent içerisinde uzaktan gelen bir sese doğru yönlendiriliyor. Kolaylık anlamında ise bunun sözünü veremiyoruz :)

Sonar

Oyun ve uygulamalardaki sürükleyicilik kavramı genel olarak grafik görsellerinin kalitesine dayanıyor. Bir uzay gemisi olan Sonar emsallerine zor rastlayacağınız tarzda bir uzay uçuş simülatörüdür. Uygulama Google Daydream için bir güncelleme de aldı.

Uygulamanın fiyatı : 0.99 $.

Invasion!

Bu VR deneyiminde  kendinizi kısa 360 derece filmin akışına bırakacaksınız. İnteraktif bir uygulama olmasada eminiz seveceksiniz. Ayrıca Invasion bir Emmy kazandı ve nedenini görmek de çok zor değil.

The Expanse VR

Sıradaki uygulama bilim-kurgu hayranları için geliyor. Eğer bilim-kurgu hayranıysanız bu uygulama tam size göre. The Expanse VR, insanların galaksiyi yaşanmaz hali getirdiği kötü bir gelecekte sizi bir yolculuğa çıkarıyor. Uzay istasyonlarının manzarasına bakarken bir anlatıcı deneyimiyle de karşılaşacaksınız.

Uygulamanın fiyatı : Ücretsiz

Rilix Coaster

Baştan söylememiz gerekiyor. Midesi sağlam olmayanlar için bu uygulamalayı önermiyoruz. Hatta midesi sağlam olanları da uyarıyoruz. Bu oldukça güzel uygulamayı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Uygulamanın fiyatı : Ücretsiz

Yorum yazın

TeknoVR