Facebook Horizon ne zaman çıkacak

2 dakika, Okuma Süresi

Sosyal VR uygulaması, Facebook Horizon ne zaman çıkacak.  deneyimi olan  her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Şu an test aşamasında olan Facebook Horizon. Önümüzdeki haftalarda, beta sürümü için yeni kişileri de teste ekleyerek biraz daha kapsamlı bir test süreci başlatacak.

facebook horizon ne zaman çıkacak
Sosyal VR Uygulaması Facebook Horizon ne zaman çıkacak

Oculus Horizon ile ilgili bir blog yazısında “Herkes tropikal sığınak noktalarından etkileşimli aksiyon alanlarına, sıfırdan başlayarak yeni dünyalar ve etkinlikler inşa etme gücüne sahip olacak. İnsanlar inşa etmeyi, oynamayı veya basitçe takılmayı tercih etse de, Horizon yeni güvenlik araçları ve insan kılavuzları aracılığıyla sorularınızı cevaplamak ve gerekirse yardım sağlamak için sıcak bir ortam sağlayacaktır” dedi.

Facebook Horizon’da kullanıcılar, kendi karakterlerini oluşturarak bu dünyaya giriş yapabilecek. Kullanıcıların, oluşturacağı karakterlerin bacakları olmayacak bir tasarıma sahip olduğunu şimdiden söyleyelim. Yaratılan karakter ile şehir meydanı gibi başka kullanıcıların olduğu alanlara geçmek için portallar kullanılacak. Horizon’u insanlar sosyalleşmek için kullanabileceği gibi keşif ve oyun deneyimi içinde kullanabilirler.

facebook-horizon
Facebook Horizon ne zaman çıkacak

Her zamanki gibi beta test için kullanıcımı alımları ilk başta, ABD ve Kanada’daki Oculus Quest ve Rift Platformunda başlayacak. Zamanla daha fazla kişinin beta’ya alınacağı söyleniyora. Sizde Facebook Horizon Beta testine başvurarak küçükte olsa bir şans yakalayabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR