Pistol Whip: 2089 VR Shooter Oyunu En Büyük Güncelleme

Pistol Whip: 2089. Sinematik bir anlatıyı canlandıran beş bağlantılı sahneyle . Cloudhead Games’in bu ödüllü ritim nişan oyunu piyasaya sürüleli bir yıldan fazla oldu, piyasaya sürülmesinden bu yana şimdiye kadarki en büyük güncelleme geliyor. Ve şimdi Oculus Quest ve Rift Platformlarında oynanabilir.

Pistol Whip: 2089

Şiddetli ayaklanmalarının ardındaki gizemi çözerken, dünya dışı bir katil robot salgınından kurtulmak için yeni silahlar kullanan John Asimov olarak oynuyorsunuz. 2089 kahramanı olmak için gerekenlere sahip misiniz? , çizgi roman sanatçısı ve yaratıcısı Fico Ossio tarafından sürükleyici sinematiklerle resmedilen , 1980’lerin bilim kurgudan ilham alan sanal gerçeklik oyunu yeni düşmanlar, silahlar, modeller, mekanikler ve daha fazlasını içeriyor.

Pistol Whip: 2089

VR Shooter Oyunu

Pistol Whip, Black Tiger Sex Machine, Draeden, Processor’dan müzikler ve Magic Sword’dan özel bir remix ekleyerek Pistol Whip’in zaten etkileyici olan film müziğini temel alıyor. Aynı zamanda Pistol Whip’in bugüne kadarki en zorlu VR oyunlarından bazılarına sahip, bu nedenle kıyamet sonrası dalmaya başlamadan önce Arcade Modunda becerilerinizi geliştirmeniz daha doğru olacaktır.

Benzer İçerikler

2020’nin En İyi PlayStation VR Oyunları

Mina

VR Battle Royale Oyunu Virtual Battlegrounds, İkinci Sezon İyileştirmeleri

Sibel UNAL

StressOut Bu Hafta Steam’e Erken Erişime Giriyor

Sinem ALADAG

Impulse Gear 2 Yıllık Suskunluğunu Sonlandırdı

Bilal TEMIZ

Medal of Honor Above and Beyond Çok Oyunculu Fragmanı Yayınlandı

Mina

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Sinem ALADAG
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments