Pistol Whip: 2089 VR Shooter Oyunu En Büyük Güncelleme

1 dakika, Okuma Süresi

Pistol Whip: 2089. Sinematik bir anlatıyı canlandıran beş bağlantılı sahneyle VR shooter oyunu. Cloudhead Games’in bu ödüllü ritim nişan oyunu piyasaya sürüleli bir yıldan fazla oldu, piyasaya sürülmesinden bu yana şimdiye kadarki en büyük güncelleme geliyor. Ve şimdi Oculus Quest ve Rift Platformlarında oynanabilir.

Pistol Whip: 2089 VR Shooter Oyunu

Şiddetli ayaklanmalarının ardındaki gizemi çözerken, dünya dışı bir katil robot salgınından kurtulmak için yeni silahlar kullanan John Asimov olarak oynuyorsunuz. 2089 kahramanı olmak için gerekenlere sahip misiniz? VR oyun, çizgi roman sanatçısı ve yaratıcısı Fico Ossio tarafından sürükleyici sinematiklerle resmedilen , 1980’lerin bilim kurgudan ilham alan sanal gerçeklik oyunu yeni düşmanlar, silahlar, modeller, mekanikler ve daha fazlasını içeriyor.

VR Oyun Pistol Whip: 2089

Pistol Whip, Black Tiger Sex Machine, Draeden, Processor’dan müzikler ve Magic Sword’dan özel bir remix ekleyerek Pistol Whip’in zaten etkileyici olan film müziğini temel alıyor. Aynı zamanda Pistol Whip’in bugüne kadarki en zorlu VR oyunlarından bazılarına sahip, bu nedenle kıyamet sonrası dalmaya başlamadan önce Arcade Modunda becerilerinizi geliştirmeniz daha doğru olacaktır.

Yorum yazın

TeknoVR