Brazen Blaze, Quest ve Steam’de Açık Betası Yayınlandı

3v3 savaş aksiyon oyunu Brazen Blaze bugün Quest ve Steam'de açık betayı başlatıyor

1 dakika, Okuma Süresi

Japon VR oyun geliştiricisi MyDearest tarafından üretilen çok oyunculu rekabetçi aksiyon oyunu Brazen Blaze bugün halka açık testlere başladı, açık beta testleri 6 – 12 Şubat tarihleri ​​arasında sürecek. Açık betaya katılan tüm oyunculara, oyun resmi olarak başlatıldıktan sonra “Huizhen Gem” (oyun içi para birimi) ve “Oyuncu Kartı: OBT Açık Beta Katılımcısı” özel hediyeleri verilecek.

Önceki kapalı beta sürümünde mevcut olan üç karakter Riot, Legacy ve Skybolt’a ek olarak, bu açık betaya yeni bir karakter Velvet de eklendi ve 8 Şubat’taki güncelleme ve bakımdan sonra yeni bir karakter Sunshine eklenecek. Acemilerin öğrenmesini kolaylaştırmak amacıyla, 3v3 çevrimiçi eşleştirme moduna ek olarak oyun, oyuncuların karakterlerin çalışma yöntemlerinde ustalaşması ve pratik yapması için bir eğitim modu da ekliyor.

“Brazen Blaze”in şu anda Steam’de iki Çince çevirisi mevcut: “Yong Fist Charge” ve “Reverse Law Charge”. 2024 yılında Quest ve Steam platformlarında yayınlanması planlanıyor. VR Gyro daha önce yapımcıyla derinlemesine bir diyalog kurmuştu. 

Kaynak: Steam

Yorum yazın

TeknoVR