VR Oyunu Puzzling Places, Vision Pro Sürümünü Ücretsiz Olarak Piyasaya Sürüyor

Vision Pro'nun göz takip ve el takip fonksiyonları için yeniden tasarlandığını söyledi.

1 dakika, Okuma Süresi

VR Oyunu Puzzling Places, Vision pro için ücretsiz olarak yayınlanacak. Oyun geliştiricisi Realities.io, 3 boyutlu bulmaca oyunu “Puzzling Places”in Apple Vision Pro’da yayınlanacağını duyurdu ve oyunun Vision Pro’nun göz takip ve el takip fonksiyonları için yeniden tasarlandığını söyledi. Geliştirici, Puzzling Places’in ortak alanlardaki diğer uygulamaların yanına daha kolay yerleştirilebileceğini iddia ediyor.

“Puzzling Places”, gerçek dünyadaki ilgi çekici yerlere dayalı gerçekçi bulmaca seviyeleri oluşturmak için 3D tarama teknolojisini kullanıyor. Puzzling Places’in Vision Pro sürümü üç ilgi çekici yere yönelik bulmacalar içerecek. İlk olarak Çek Cumhuriyeti’nde karlı bir ormanda rahat bir kulübe, Özbekistan’da bir kompleksin içindeki ibadethanenin içi ve Kuzey Fransa’da UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Mont Saint-Michel’in yapbozu var.

“Puzzling Places” şu anda Apple Vision Pro’da ücretsiz olarak mevcut ve daha fazla seviye ücretli DLC olarak yayınlanacak. Ayrıca bu oyun artık büyük VR platformlarında da mevcut.

Yorum yazın

TeknoVR