Steam İndirimli VR Oyunları ile Açık Dünyada Kaybolun

4 dakika, Okuma Süresi

Steam indirimli VR oyunları, sanal gerçeklik (VR) uyumlu oyunlarda oldukça güzel indirimlerle, keşif ve açık dünya maceralarına adanmış sınırlı ve süreli bir indirim sunuyor. Hafta sonunu dijital olan bir dünya için dış dünyadan kaçınarak geçirmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın deriz.

Steam’in Açık Dünya satışı, sezonluk etkinliklerine kıyasla zaman açısından oldukça sınırlı bir süre içinde oluyor, indirimler 31 Mayıs’a kadar 10.00 PT’de (18:00 BST). İndirimler, birkaç seçkin VR oyun mütevazı bir %20 indirimden daha çok, dikkat çekici bir şekilde %80+’e kadar değişen indirim oranlarına çıkıyor.

Steam İndirimli VR Oyunları

indirimli vr oyunları

Bazıları açık dünya ile doğrusal arasındaki çizgiyi aşarken, anlatı temelli maceralar, teknovr’ın dikkatini çeken VR oyunlardır. Hello Games’in bilimkurgu destanı No Man’s Sky %50 indirimle 75 TL’ye düşen grubun öne çıkan VR oyunlarından biri. Bilim kurgu teması istiyorsanız Elite Dangerous’a sahip olabilirsiniz ve bu da %75 indirim sayesinde sadece 18,74 TL gibi uygun bir fiyata düşüyor. Arcade-aksiyon deneyimi için her zaman Star Wars: Squadrons var %60 indirimle 111,99 TL’den satılmakta.

VR bilim kurgu değilde, VR korku oyunları ile daha korkunç bir şeye ne dersiniz? Endnight Games’in Ormanı indirimde, en düşük fiyat olan 6.97 £ karşılığında sizi yamyam mutantlarla karşı karşıya getiriyor, bu da %55’lik güzel bir indirim. Kıyamet sonrası cephede, Pechorsk Radius bölgesinden 35 TL karşılığında hayatta kalmaya çalışabilirsiniz, sadece% 30 tasarruf edebileceğiniz Into the Radius VR var. Ama kim iyi bir zombi VR oyunu sevmez ki? Arizona Sunshine her zaman indirimli görünüyor, şu anda 25 TL,  The Walking Dead: Saints & Sinners %20’lik indirim ile 48,80 TL ye düşüyor.

steam i̇ndirimli vr oyunları

Aşağıdaki VR Oyunlarada bakabilirsiniz

En iyi VR Oyunları 2020 listemizi inceleyebilir ve listede diğer bulunan oyunlarada bakarak İndirimli VR Oyunları listesinde yer alıyor mu kontrol edebilirsiniz..

Yorum yazın

TeknoVR