Skillshot Carnage Bağımsız VR Versiyonu Geliyor, Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Orijinali veya yeniden düzenlenen Bulletstorm: Full Clip Edition'ı (2017) düz ekranda oynamadıysanız , Bulletstorm, düşmanı yaratıcı bir şekilde dağıtarak kazandığınız beceri puanlarını vurgulayarak kendisini diğer nişancı oyunlarından ayırır.

1 dakika, Okuma Süresi

Skillshot Carnage bağımsız VR versiyonu geliyor. Meta’nın çığ gibi büyüyen Quest oyun haberleri arasında şirket, ilk olarak 2011’de düz ekranda piyasaya sürülen nişancı oyunu Bulletstorm’un ilk kez VR’a geleceğini açıkladı.

Oyun şu anda Green Hell VR ile tanınan Incuvo ve oyunun orijinal geliştiricileri People Can Fly tarafından geliştiriliyor.

Orijinali veya yeniden düzenlenen Bulletstorm: Full Clip Edition’ı (2017) düz ekranda oynamadıysanız , Bulletstorm, düşmanı yaratıcı bir şekilde dağıtarak kazandığınız beceri puanlarını vurgulayarak kendisini diğer nişancı oyunlarından ayırır.

Incuvo, VR sürümünü şu şekilde açıklıyor:

2011’de Bulletstorm, dünyayı “Skillshot” ile tanıştırdı. Bir düşmanı bir kaktüsün içine atmak mı? Yetenek atışı. Sosisli sandviç arabasının altında ezmek mi? Yetenek atışı. Energy Leash’inizle bir tane kapıp bir brülöre mi fırlatacaksınız? Kesinlikle bir yetenek vuruşu. People Can Fly ve Green Hell VR geliştiricisi Incuvo bugün Bulletstorm’u Meta Quest Store’a getirdiklerini duyurdu. Yeni ve eski Skillshot’ların yanı sıra aksiyon dolu hikaye; bunların tümü, VR’den yararlanmak için sıfırdan yeniden yaratıldı.

Bugünkü ortak nişancı oyunu duyurusu, oyunun beceriye dayalı katliamını, hızlı hareket kabiliyetini ve devasa canavarlarını gösteren bir oyun fragmanıyla birlikte geldi.

Bulletstorm’u Quest 2’de ne zaman göreceğimiz veya gelecekte başka hangi platformlara geleceği belli değil. Bu arada, aşağıdaki fragmana bir göz atın:

Yorum yazın

TeknoVR