PokerStars VR Oynanış Videosu

Yeri geldi el gelmedi, yeri geldi masadakiler ile dövüştük, yeri geldi selfiye doyduk.

M. Cem TURKMEN
1 dakika, Okuma Süresi

PokerStars VR oynanış videosu serimizin bir sonraki oyunu olarak karşınızda. Gelin birlikte neler içeriyor birlikte bakalım.

PokerStars VR Oynanış Videosunda Sizleri Neler Bekliyor?

Videomuza ait detaylara geçmeden gelin önce oyunumuzu tanıyalım. Öncelikle PokerStars VR hakkında bahsetmemiz gereken en önemli şey oyunda bulunan yaş sınırı. +18 olarak yayınlanan bu oyun bizler için sanal bir kumarhane mantığı sunuyor.

Tabi ki buradaki en önemli özelliklerden birisi hiçbir satın alım yapmaksızın oyun tarafından size 8 saatte bir sunulan çark çevirme hakkı ile yeterli parayı elde edebilecek olmanız. Zaten oyuna kanalımızda yer vermemizin en büyük sebebi aslında bu.

Bunların dışında oyunda 3 farklı oyun türü bulunuyor bunlar BlackJack, Poker ve Roulette. İstediğiniz oyunu kolunuzdaki saatten seçip ister hızlıca bir masaya dahil olabilir isterseniz de kendi masanızı kurup arkadaşlarınızı sizinle oynamaya davet edebilirsiniz.

Oyunun sunduğu bir diğer güzel özellikse oyun içi özelleştirme seçeneklerinin fazlalığı. İster karakterinize giydirebileceğiniz ek eşyalar, isterseniz oyun esnasında masadayken kullanabileceğiniz eşyalar(lazer silahlarından tutun yumurta bile satın alıp çevrenizdekilere atabiliyorsunuz) isterseniz de oynadığınız oyundaki eşyaları(kart arkalıkları gibi) özelleştiren içerikleri satın alabiliyorsunuz.

Tabi ki bu saydıklarımız oyun içerisinde kazandığınız çipler ile maalesef alınamıyor fakat oynamak için çip satın almaktansa karakter özelleştirmeye para harcamak bize daha cazip geldi(tabi ki yaşı yeten oyuncular ek çipleri gerçek para ile satın alabiliyorlar biz sadece tavsiye etmiyoruz).

Özetlemek gerekirse PokerStars VR size ev ortamınızda bir casino havasını yatsıtmaya çalışıyor ve bizce bu işte oldukça başarılılar. Eğer türün meraklısıysanız bu ücretsiz oyuna göz atmanızı tavsiye ederiz.

You may also like

TeknoVR