All In One Sports VR Oynanış Videosu Bölüm 1 – Raket, Yay ve Boks Eldivenleri

Farklı spor dallarında gerek botları gerekse gerçek oyuncularla iddialı maçlar yaptık. Tahmin edein kim kazandı? Doğru tahmin!

M. Cem TURKMEN
1 dakika, Okuma Süresi

All In One Sports VR Oynanış Videosu serimizin eğlenceli içeriklerinden biri olarak sizlerle buluşuyor. Gelin sizler ile birlikte başımıza neler gelmiş bir bakalım ve oyunu tanıyalım.

All In One Sports VR Neler Vadediyor?

Appnori firması tarafından sunulan All In One Sports VR aslında firmanın “O kadar spor oyunu yaptık neden bunları bir araya getirmiyoruz?” düşüncesinin bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor. Basketboldan tutun badminton ve boks gibi bir çok farklı spor dalını barındıran oyun, özel olarak bir spor dalı yerine hepsini bir arada görmek isteyen oyuncular için en ideal oyun olarka karşımıza çıkıyor.

Oyunun en önemli özelliklerinden birisi her yaş ve kabiliyete sahip oyuncuları destekleyecek bir sisteme sahip olması. Yani özel olarak belli bir spor dalı için üretilmiş oyunların dışında daha hata kaldıran ve hem kalibrasyonu hem de oynanış elementlerini kolaylaştıran yapısı ile herkesi her spor dalına hızla adapte edebilecek yapısı önemli.

Bunların dışında ister arkadaşlarını isterseniz diğer oyuncular ile online mücadele edebilme olanağı ile çok daha heyecanlı ve eğlenceli bir yapı sunuyor.

Eğer VR spor ile ilgiliyseniz kesinlikle kaçırmamanız gereken bir oyun diyebiliriz. Daha fazla detaya inmeden sizleri oynanış videomuza alalım ve ne kadar eğlenceli olabileceğini kendiniz gözlemleyin.

You may also like

TeknoVR