VR Spor Oyunu, All-In-One Sports VR Pico Platformundaki Oyunculardan Yoğun İlgi Gördü

1 dakika, Okuma Süresi

VR spor oyunu “All-In-One Sports VR”, 26 Ağustos’ta Pico Store’da yayınlanmasından bu yana Pico platformundaki oyunculardan yoğun ilgi gördü ve yeni Pico platformunun lansmanının ilk haftasını geride bıraktı. Oyunculardan gelen yoğun talep üzerine, oyunun indirim kampanyası 2 Eylül’de 24:00’e kadar uzatıldı.

Gündelik ve sevimli karakter modellemeleri ile öne çıkıyor. Bu bir çok spor branşının olduğu simülasyondur. Sadece oyunu satın almanız yeterli. Beyzbol, okçuluk, masa tenisi, basketbol, ​​bowling, badminton, golf, dart, bilardo, boks vb. dahil olmak üzere 10 kadar farklı spor branşını deneyimleyebilirsiniz.

VR spor oyunu, All-In-One Sports VR

vr spor oyunu all in one sports vr pico platformundaki oyunculardan yogun ilgi gordu scaled

Oyun çalıştırma yöntemi basit ve kullanımı kolaydır ve eğitici aksiyon videoları ile donatılmıştır, bu nedenle bazı sporcuların ilke girişlerindeki acemilik duygusunu çok kolay giderebiliyor. Ayrıca üç oyun modu var, bota karşı oynayabilirsiniz, otomatik eşleştirme yapabilirsiniz veya arkadaşlarınızı davet ederek oyun kurabilirsiniz. Oyunun zengin bir karakter oluşturma sistemi var, oyuncular karakterlerini özelleştirebilir.

oyun şuanda, Pico Store’da 4,7 puan ile 200’den fazla yorum aldı. Olimpiyat Oyunlarının rüzgarı tam dinmemişken, “All-In-One Sports VR” fizik motoruyla birleştiğinde, oyuncuların sanal spor deneyimini bir gerçeklik duygusuyla hissedebileceklerine inandırıyor.

Oyunu Oculus gözlükleri için buradan indirebilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR