Guns And Stories Bulletproof İle Dede Ve Torunun İlginç Macerasına Konuk Olduk

M. Cem TURKMEN
2 dakika, Okuma Süresi

TeknoVR’ın VR Oyunlar serisinde ilk olarak ele aldığımız Guns And Stories Bulletproof oyunu aslında ilginç bir hikayeye sahip. Tüm hikayemiz bir dedenin torununu eğlendirmek için gençliğinde yaşadığı hikayeleri anlatması ile başlıyor ama bölümler ilerledikçe hem hikaye giderek eğlenceli bir hal alıyor hemde dede torununu eğlendirmek için hikayesini abarttıkça kendimizi daha zor bölümlerin içerisinde buluyoruz.

Oyun her ne kadar cover-shooting oyunu gibi görünsede bulunduğunuz kısıtlı alan içerisinde mermilerden kaçmak için fazlasıyla hareket etmeniz gerekiyor. Gelin oyun içerisinde başka neler var birlikte bakalım.

Guns And Stories Bulletproof Neler Vaadediyor?

Guns And Stories Bulletproof’un hikayesinin temellerinden yukarıda bahsetmiştik fakat biraz daha derinlemesine inmemiz gerekirse Bob isimli bir dedenin eskiden aynı Red Kit gibi en iyi ve en hızlı silahşör olduğunun hikayesini temelde  dinliyor olacağız.

Bunların dışında oyunda önce normal görünüme sahip silahşörler ile mücadele ederken ilerleyen bölümlerde Roma dönemine ait kasklar takan makineli tüfek taşıyıcıları hatta dronelar(evet doğru okudunuz drone!) gibi farklı ve oyunda karşılaşmadna önce aklınıza dahi gelmeyecek rakipler ile karşılaşıyor olacaksınız, yani değişik bir şekilde düşman çeşitliliği konusunda tatmin edici bir oyun.

Bunların dışında oyuna renk ve heyecan katan bir başka deneyim ise silah çeşitliliği. Bölümler ilginçleştikçe roketatardan tutun mermisi asla bitmeyen ve aniden dolan uzi benzeri silahlar ile düşmanlarımızı altetmeye çalışıyoruz. Hikayenin sonu ,silahlar ve düşmanlar konusunda daha fazla detay verip hem oynayacak oyuncular için hem de izleyicilerimiz için oyunun heyecanını kaçırmak istemiyoruz bu yüzden ister gözlüğünüz takın isterseniz yukarıdaki videomuza tıklayarak bu çılgın maceraya bizimle tanıklık edin.

Keyifli seyirler ve aksiyon dolu maceralar dileriz.

You may also like

TeknoVR