50+ Ücretsiz VR Oyunlar 2021

VR gözlükler ile deneyimleyebileceğiniz bir çok ücretsiz VR oyun bulunmakta, Sizler için hazırladığımız bu ücretsiz vr oyunlar listesi ile zevkinize uyan en doğru oyunu seçebilirsiniz.

9 Okuma Süresi

Ücretsiz VR Oyunları 2021 listesi ile sizlere, deneyimleyebileceğiniz bir çok VR oyun ve VR uygulama sunmaya çalıştık. Listede bululan, ücretsiz VR Oyunlar ile, ister biraz maceranın tadını çıkarın, ister arkadaşlarınızla takım kurun veya en yeni bulmacalarla beyninizi meşgul edin, aralarından seçim yapabileceğiniz daha harika başlıklar var. Hepsi bir kuruş harcamadan.

Ücretsiz VR Oyunlar 2021 listesi

VR gözlükler ile deneyimleyebileceğiniz bir çok ücretsiz VR oyun bulunmakta. Sizler için hazırladığımız bu ücretsiz VR oyunlar listesi ile zevkinize uyan en doğru oyunu seçebilirsiniz.

VR Aksiyon Oyunları

Kizuna AI – Touch the Beat!

Anime karakteri Kizuna’nın canlandırdığı seyirciler arasında yer aldığınız bir ritim aksiyon oyunu. Sahneden uçarken notaları vurun.

Mission: ISS

Uluslararası Uzay İstasyonunda (ISS) yaşamı deneyimleyin. Gerçek hayattaki astronotlardan bilgilendirici videolar ve görüntüler eşliğinde, bir uzay kapsülünü nasıl yerleştireceğinizi öğrenin ve sıfır yerçekimine alışırken uzay yürüyüşüne çıkın.

Dragon VR

Ejderhalar her zaman herkesin evcil hayvan olarak sahip olmak istediği heyecan verici fantastik yaratıklardır. In Ejderha VR dikkatle ateş yakmaya, T-Rex ve diğer canlıları koruyarak, onu sıcak tutarak, bir ejderha yumurtasından çıkarın ve onu besleyin!

Deadly Daycare VR

Bu kaotik kreşte her türden yaratığa bakın. Hayvanları beslemek ve yıkayın, ritüeller ve büyücülük gibi daha sıra dışı görevlere kadar her yaratığın yüzleşmesi gereken kendi zorlukları var.

Audio Drive Storm

Çevreyi etkileyen kendi müziğinizi çalabileceğiniz bir sürüş oyunu.

Propagation VR

Bir metro istasyonundaki canavar dalgalarıyla savaşan 30 dakikalık bir korku uygulaması. Başlangıçta tek oyunculu olan bir görev modu var, bu cehennem kıyametinde hayatta kalmaya çalışmak için size ve bir arkadaşınıza görev veriyor.

Hyperstacks

Kısmen aksiyon-bulmaca VR oyunu diyebiliriz, duvarlara tırmanın, tuzaklardan kaçın, düşmanlarla savaşın ve yol boyunca karşınıza çıkan bazı bulmacaları çözün. Veya kendi ölümcül seviyelerinizi oluşturmak için Seviye Düzenleyicisine dalın.

VR Çok oyunculu oyunlar

Echo VR

Echo Arena maçlarında arkadaşlarınızla takım kurabileceğiniz, mümkün olduğunca çok gol atmak için diskleri geniş ortamlarda fırlatabileceğiniz rekabetçi bir sıfır-g çok oyunculu VR oyunudur.

Half + Half

Oyuncuların bağlantı kurmasına yardımcı olmak için tasarlanmış beş benzersiz çok oyunculu alan içeren hafif, gündelik bir deneyim. Masmavi bir okyanusta yüzün ya da bulutların arasından nazikçe süzülmek için gökyüzüne çıkın.

Puppet Fever

VR oynatıcının kuklacı olduğu, çeşitli öğeler kullanarak, temaları ve cümleleri canlandırdığı dört oyuncuyu içeren Charades’a benzer yerel bir çok oyunculu parti deneyimi. Diğer oyuncular ücretsiz bir mobil yardımcı uygulama aracılığıyla katılabilirler.

Gorilla Tag

Erken Erişim’de olabilir, ancak Gorilla Tag hızlı ve çılgın oyun sayesinde sadık bir takipçi kitlesi kazandı. Adı her şeyi söylüyor, bir goril olarak etiketlerken, enfekte gorillerden kaçan veya kovalayan kişi olarak koş, zıpla ve tırman.

Trashico

Bir oyuncunun VR’da olduğu, diğerinin PC üzerinden oynadığı asimetrik bir co-op oyunu. Amaç, tropikal bir geri dönüşüm tesisinde mümkün olduğu kadar çok çöpü ayırmak.

MisyonX

Şu anda Oculus Quest için bir Uygulama Laboratuvarı oyunu olan MissionX , Takım Ölüm Maçı, Bayrağı Yakala, Rekabetçi ve Tekli oyun modlarını içeren çok oyunculu bir VR nişancı oyunudur.

Space Security Guard Simulator

PC’deki 4 oyuncunun bir güvenlik görevlisini öldürmesi gereken canavarlar olduğu bir VR parti deneyimi. Güvenlik görevlisi olarak VR oyuncusunun gemiyi havaya uçurması ve günü kurtarması gerekiyor.

kukla ateşi
50+ ücretsiz vr oyunlar 2021 1

VR Strateji oyunları

Cards & Tankards

Bara girin, içki alın için, VR ve masa üstü oyun karışımına hazırlanın. 2 fraksiyonda 60’tan fazla kartla, destenizi arkadaşlarınızla çevrimiçi (platformlar arası destekle) veya AI solo’ya karşı savaşmak için özelleştirebilirsiniz.

Thunderballs VR

Hem solo hem de 4 oyuncuya kadar maçları destekleyen bu arena VR nişancı oyunu.

Strife: The Expanse

Prosedürel olarak oluşturulmuş savaş alanlarına sahip Hex-Grid tarzı sıra tabanlı strateji VR oyunu. Doğrudan bağlantı üzerinden çevrimiçi çok oyunculu ve AI’ya karşı çevrimdışı çok oyunculu 3 oyun modu (Herkes İçin Ücretsiz, Takım Eleme veya Bayrağı Yakala) bulunmakta.

King of the Drills

Hakimiyet için savaşan aşırı zeki mol klanlarını içeren taktiksel, sıra tabanlı bir VR oyunu. Muzaffer olmak için çeşitli uzmanlıkları kullanarak dört köstebek (Piyade, Mühendis, Keskin Nişancı ve Tank) ekibini komuta edin!

Sam & Dan: Floaty Flatmates

Sular altında kalmış bir dünyada, Sam ve Dan’in hayatta kalması gerekiyor, tek sorun karşılıklı ayrı apartmanlarda olmalarıdır. İletişimin ve ekip çalışmasının önemli olduğu, birlikte çalıştığı ve bir tekneye doğru bir köprü oluşturduğu bir co-op VR oyunu. Veya karşı modunda işbirliği yapmayın! Önce tekneye binin ve giderken yüzlerine gülün!

Babel Builder

Adayı keşfederek ve vatandaşları toplayarak bulutlara uzanan güçlü bir kule inşa edin. Proje için ahşap ve taş toplayın, onları yerleştirin ve unutmayın, sınır gökyüzü!

Conjure Cards

Tek kişilik ve çok oyunculu oyun modlarını destekleyen fantastik yaratıklar ve büyülü büyüler içeren bir masa üstü kart oyunu.

VR Macera oyunları

Wormwood

Nükleer santral kazasından 30 yıl sonra sizi küçük Wormwood kasabasına götüren oyun, hayatta kalma ve korku unsurlarını bir araya getiriyor. Konutlarda dikkatli bir şekilde gezinmek ve radyoaktif kaynakları bulmak için Geiger sayacınızı kullanın, bunları kaldırmak ve Radyasyon Bertaraf Ünitesine bırakmak için bir robota geçin.

CoVRt Operation

“VR’de şakacı bir dil-dolu interaktif soygun macerası! İş kötüye gittiğinde ve EVIL’in (Evil Villains Incorporated Limited) acemi bir çalışanı olan Henchman 697, farkında olmadan üstünü öldürdüğünde, çok geç olmadan işi bitirmek ona kalmış!”

Back to the Metaverse

Korkunç kurt adamlar ve diğer yaratıklarla tanışmayı kesinlikle içermeyen yeni deneyinde Doktor’a yardım edin. Bir epizodik VR serisinin ilki.

Eye of the Temple: First Steps

Indiana Jones olun ve oda ölçeğinde VR’yi tam olarak kullanan tuzakla dolu bir tapınağı keşfedin.

traVRsal

Büyülü dünyalar, bulmacalar, tuzaklar, düşmanlar ve çok daha fazlasını içeren oda ölçeğinde bir oyun koleksiyonu.

Shattered Lights

Öklid dışı geometri kullanan, tamamen oda ölçeğinde bir VR korku oyunu, bir el feneri ve akıl sağlığınızdan başka hiçbir şeyle donanmış, görünüşte terk edilmiş bir yeraltı tıbbi tesisini keşfedin.

Ancient Dungeon VR

Bu haydut-lite zindan paletli oyununda karanlıktan veya voksel canavarından korkmasan iyi olur. Hiçbir ikisinin asla aynı olmadığından emin olmak için prosedürel olarak oluşturulmuş zindanları keşfedin. Hepsi tuzaklar, sırlar, yarı patronlar ve tonlarca faydalı ganimetle dolu.

The Silkworm

İpek böceği olarak Silky City’de yolunuzu belirleyin, sallayın, tırmanın ve halatla çekin, başka ne bekliyordunuz?

tapınağın gözü
50+ ücretsiz vr oyunlar 2021 2

VR Spor Oyunları

Poker VR

Texas Hold’em ve 5-Card Draw arasındaki farkı biliyor musunuz? Çok masalı turnuvalara katılabileceğiniz ve ön kapıdan dışarı adım atmadan gerçek bir kumarhanede olduğunuzu hissedebileceğiniz Poker VR‘a bir göz atmak isteyebilirsiniz .

Bait!

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve son derece popüler balık avı oyununu oynayın. Dört balık gölünden birine olta atın, farklı çeşitlerde balığı yakalamaya çalışırken yeni oltalar ve yemler satın alın.

Rezzil Player 21

Topu filenin arkasına fırlatma alıştırması yapabileceğiniz en iyi futbol (futbol) simülatörü. Ayağınızı takip etmek için en az bir Vive Tracker‘a ihtiyacınız olacak ve ardından bir profesyonel gibi antrenman yapabilirsiniz.

Hoops Madness

Top becerilerini test etmek için altı tek oyunculu ve çok oyunculu mod bulunmakta; burada maçlar oyuncular tarafından özelleştirilebilen veya rastgele olarak oynanabilen oyunlardır. Tutarlılık, hüner atışları ve oyun modu bonusları için puan verilir.

Gym Masters

Gym Masters, fitness tutkunlarıyla dolu bir dünyaya adım attığınız, hikaye odaklı bir fitness deneyimidir. Bu yolculukta üç jimnastik salonu ustasının sizi her biri vücudun bir kısmına odaklanan bir dizi enerjik mini oyunda teste tabi tuttuğunu göreceksiniz.

VR Jogger

Yaklaşık 4 dakika, 7 dakika ve 14 dakika uzunluğundaki kısa, orta ve uzun parkurlar, kalori yakar ve VR’de biraz aerobik egzersizin tadını çıkarır.

Rahatlatıcı VR Oyunları

Ecosphere

Bu bölgelerde yaşayan büyüleyici vahşi yaşamı öğrenerek Kenya, Borneo ve Raja Ampat’a sakin bir yolculuğun tadını çıkarın.

Bogo

Bogo adında küçük bir yaratık olan kendi sanal evcil hayvanınıza iyi bakın.

ChilloutVR

Kendi içeriğinizi oluşturup paylaşabileceğiniz ve başkalarını keşfedebileceğiniz bir sosyal sanal alan.

Rustle

Ateşin yanında oturun ve biraz şekerleme kızartın ya da gitar çalın. Ancak bu kısmen senaryolu, kısmen sandbox deneyiminde endişeniz artmaya başlar ve ormandan garip sesler gelmeye başlar. Onları tanımlayın ve iyi bir gece uykusu almak için sakinleşin.

yupitergrad
50+ ücretsiz vr oyunlar 2021 3

VR Puzzle Oyunları

Elixir

Bir büyücünün çırağı olun ve Oculus Quest’te el takibinin potansiyelini sergilemek için tasarlanmış, ellerinizle nasıl büyü ve iksir oluşturacağınızı öğrenin.

Yupitergrad: Sneaki Peaki

Bu yapboz sallama deneyiminin özel bir ücretsiz sürümü, her iki elinize de iki boğucu vantuz takılıyor. Bir uzay istasyonunu olabildiğince çabuk geçmek için bunları kullanın!

Nevrosa: Prelude

Bulmacalar, karanlık ve ürkütücü bir yaratıkla dolu garip, ürkütücü bir yer.

Draw IT!

Kullanışlı nesneler çizerek bir topu hedefe yönlendirmeniz gereken bir VR bulmaca oyunu. Ayrıca sadece karalama yapmak istiyorsanız tam bir yaratıcı mod var.

Marble Pop Paradise

Renkli bilyeleri patlatmak için eşleştirin ve büyük puanlar elde etmek için bulmacaları hızla tamamlayın. Bu süreci kolaylaştırmak için özel bilyelerin ve yeteneklerin kilidini açın. Temelde Puzzle Bobble‘ın ücretsiz bir sürümü .

Çeşitli VR Oyunları

Thingamajig

Etkileşimli VR deneyimlerini prototipleyebileceğiniz ve oluşturabileceğiniz bir yaratma sanal alanı ve dünya oluşturma aracı. Google Poly ve Sketchfab, bir sahneye bırakmak için binlerce 3D modele göz atabilmeniz için entegre edilmiştir.

The Under Presents

Çözülecek ücretsiz gizemleri ve daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız DLC’nin olduğu bir tiyatro yapımı etrafında inşa edilmiş bir dünyayı keşfedin.

Beat the Beat Up!

Sizi gişe rekorları kıran bir Bollywood filminin içine sokan bir ritim-aksiyon VR oyunu. Yol boyunca birkaç Bollywood paskalya yumurtasına göz kulak olurken bir köyü korumak için savaşın.

Aperture Hand Lab

El etkileşimi ve VR’nin sürükleyici nitelikleri hakkında kısa, ilginç bir VR deneyimi.

 

Ücretsiz VR Oyunları listesinde 2021 yılı olarak güncel bir liste oluşturduk, listede bulunana VR Oyunları şu an oynanabilir veya erken erişim aşamasında bulunmakta. TeknoVR olarak listeyi belli aralıklar ile güncelleyeceğiz.

Yorum yazın

TeknoVR