I Expect You To Die 2 Oynanış Videosu – Mr.Bean Tadında Ajanlık Vakti

Ajan olmak hiç kolay değil bu kadar tuzak fazla. Sigara insanı öldürür, I Expect You To Die 2 oynanış videosu bizi çok yordu.

M. Cem TURKMEN
2 dakika, Okuma Süresi

I expect you to die 2 oynanış videosu. TeknoVR VR Oyunlar serimizde yer verdiğimiz bir diğer oyun olan I Expect You To Die 2(Yazının devamında ona IEYD2 diyeceğim) Schell Games firmasının ilgi görmüş serisinin ikinci oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Peki bu oyun bize neler sunuyor gelin birlikte bakalım.

I Expect You To Die 2 Neler Vaadediyor?

Öncelikle oyunumuzun genel hikayesini ele alalım. IEYD 2 kontrol etmekte olduğumuz ajanımızın Zoraxis isimli kötü bir oluşum(yada karakter spoiler vermeyeceğim) karşısında verdiği mücadeleyi anlatıyor. Oyundaki amacımız hikaye dahilinde bulunduğumuz ortamdaki bulmacayı çözerek hikayede ilerlemek ama bölümler o kadar güzel tasarlanmışki hem farklı çözümler mevcut hem de çoğunlukla bulmacaları çözerken eğleniyorsunuz. Çoğunlukla diyorum çünkü bazı bölümler o kadar ince detaylar ile süslenmişki kendinizi hem gerçek hemde sanal oda içerisinde küçük sinir krizleri geçirirken bulabiliyorsunuz.

İlk oyunla karşılaştırıldığında görsel kalitede(her ne kadar arkadaşlarım bunu inkar etsede bence ikinci oyun daha güzel görünüyor) ve bölüm tasarım mantığı olarak seriyi gerçekten başka bir noktaya taşımış durumda. Fakat bunca güzel özelliğine rağmen bir zayıf noktası var o da genel kullanıcıya itap eden bir oyun gibi durmuyor olması. Bu durumun sebebi olarak oyunun türünü verebilirim çünkü bulmacalar bırakın çocukları bir çok yetişkinin bile zorlanacağı bir hal alabiliyor.

Eğer siz de bizim gibi bulmacaları çözmekten keyif alıyorsanız I Expect You To Die 2‘yi kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz ama bulmaca bana göre değil bana aksiyon lazım derseniz maalesef bu oyun size hitap etmeyecektir.

İlginizi Çekebilir

You may also like

TeknoVR