Pimax, Yeni Sword Lite Kontrolörleri Ekim Ayında Satışta

Sword Lite kontrolörler için müşteriler bu ay ön sipariş verebilecekler ve satışlar Ekim ayında resmi web sitesi üzerinden başlayacak. Şu anda fiyatı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

2 dakika, Okuma Süresi

Pimax, yeni Sword Lite Kontrolörleri, Index tasarımına rakip olarak bundan 2 yıl önce konuşulmaya başlanmıştı. VR kontrol sistemi arıyorsanız, “Sword Serisisanal gerçeklik (VR) kontrolörleri için güzel haber geldi. Pimax Sword Lite kontrol cihazları sonunda seri üretime başlandı.

pimax sword lite kontrol cihazlari scaled

Şimdiye kadar, mevcut olan çeşitli Pimax gözlüklerinden birini satın aldıysanız, web sitesinde size verilen tek denetleyici seçeneği Dizin denetleyicileriydi. Pimax Sword Lite ile müşteriler, hem 1.0 hem de 2.0 baz istasyonlarını destekleyen tamamen SteamVR uyumlu olan ikinci bir seçeneğe sahip olacaklar; dahili parmak takibi, şarj başına dört saatlik kullanım süresi vaad ediyor.

Pil, Pimax Sword Lite’ın en ilginç özelliklerinden biri. Öncelikle, pil çalışırken değiştirilebiliyor, böylece herhangi bir kesinti olmadan yeni pilleri takabilirsiniz.

Yeni resimlerden de fark edeceğiniz gibi Pimax Sword Lite, her kontrol ünitesinde büyük bir izleme dörtgeni, bir çıkıntılı düğme ve bir hafif girintili düğme ile birlikte geliyor. Çoğu rakip kontrolörlerden çok daha basit bir tasarıma sahip.

Pimax, Yeni Sword Lite Kontrolörleri

pimax sword lite kontrol cihazlari 1 scaled

Pimax Kurucusu Robin Weng yaptığı açıklamada, “Pimax ekibi, müşterilerimize birinci önceliğimiz olarak hizmet vermekte ısrar ediyor, müşterilerimizden gelen katılım ve her tavsiye, Sword Lite’ın gelişimini tamamen etkiledi” dedi. “Sword Lite’ın dünyadaki tüm VR kullanıcıları tarafından geliştirilmiş ve rafine edilmiş bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Yabancı kullanıcılarımız, Sword Lite tasarımında kullanılan birçok değerli öneride bulundular”.

Pimax, seri üretimin başlamasıyla birlikte kullanılabilirlik konusuna gelince, Sword Lite kontrolörler için müşteriler bu ay ön sipariş verebilecekler ve satışlar Ekim ayında resmi web sitesi üzerinden başlayacak. Şu anda fiyatı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Yorum yazın

TeknoVR