Medal of Honor VR İçin HP Reverb G2 Desteği Geldi

2 dakika, Okuma Süresi

Respawn Entertainment merakla beklenen Medal of Honor VR adlı VR savaş oyunu birkaç ay önce piyasaya sürüldü, herkes harika bir 2. Dünya VR Savaşı oyunu beklerken hayal kırıklığına uğrattı. Stüdyo gelen tepkiler üzerine deneyimi iyileştirmek için birkaç güncelleme yayınladı, en son hikayeyi atlama ve Oturmuş Crouch özelliklerinin yanında Windows Karma Gerçeklik (WMR) gözlükleri için destek geldi.

Medal of Honor VR Windows Karma Gerçeklik (WMR) Gözlüğü HP Reverb G2 Desteği

medal of honor screenshot scaled

Respawn Entertainment’ın Medal of Honor için yayınladığı dördüncü güncelleme : Above and Beyond, yeni Skip Anlatım seçeneği tam olarak beklediğiniz şeyi yapıyor; hikaye sekanslarına atlamanıza izin verebilirsiniz. Böylece artık görev brifingleri de dahil olmak üzere kampanyanın oyun içi sinematik hikayesinin (çoğunu) atlayabilirsiniz. Bunu sadece, bir NPC ile etkileşime girdiğiniz zaman yapamayacaksınız

İsteyen veya oturarak oynamak zorunda olanlar için, tek oyunculu yeni bir çömelme seçeneği var (çok oyunculu modda kullanılamıyor). Erişilebilirlik altındaki Seçenekler menüsünde, “Seated Mode Crouch” yi “Hold” veya “Click” olarak ayarlayabilirsiniz. Daha sonra Sprint parmak çubuğu / izleme paneli düğmesi kullanılarak etkinleştirebilirsiniz.

Medal of Honor: Above and Beyond, VR Savaş Oyunu

Birkaç küçük ince ayar dışında, şu ana kadar gelen büyük güncelleme, yakın zamanda piyasaya sürülen HP Reverb G2‘yi içeren resmi Windows Karma Gerçeklik desteğidir. WMR ailesinin en yeni üyesi, VR gözülüğü kullanarak Medal of Honor: Above and Beyond oynayabilirsiniz.

medal of honor above and beyond image3

Medal of Honor: Above and Beyond, sizi karada, denizde ve havada Avrupa savaş alanlarına götüren VR savaş oyunu için, indirmeye başladığınızda neden devasa bir 180 GB alana ihtiyacınız var? daha iyi anlayacaksınız. Çok oyunculu modu ile, Team Deathmatch ve Dominion gibi klasik modlarla 12 oyunculu maç veya herkesin patlayıcı dikmek için koştuğu Mad Bomber gibi daha benzersiz oyun modları ile savaşın içinde kendinize bir görev edinebilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR