VR Keskin Nişancı Oyunu Sniper Elite VR Yeni Oynanış Fragmanı, Çıkış Tarihi ve Ayrıntıları

2 dakika, Okuma Süresi

VR keskin nişancı oyunu Sniper Elite VR, 8 Temmuz’da tüm büyük VR gözlüklerinde yayınlanmak için hızlanıyor ve geliştirici Rebellion sürekli oyun ile ilgili videoları yayınlıyor. Geçen hafta stüdyo, yeni bir VR oyun fragmanı ve oyun hakkında yeni ayrıntılar sunan bir döküm yayınladı.

VR keskin nişancı oyunu Sniper Elite VR çıkış tarihi 8 Temmuz

sniper elite vr yeni oynanis fragmani cikis tarihi ve ayrintilari sniper elite vr 2 768x432 1

Sniper Elite VR, bir limandan ziyade, Rebellion’ın uzun süredir devam eden Sniper Elite serisine dayanan, VR için yapılmış yepyeni bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Stüdyo, yakın zamanda yayınlanan bir videosunda, oyuncuların dizinin her zamanki kahramanı Karl Fairburne olarak oynamayacağını, onun yerine üzücü savaş hikayelerini anlatan bir İtalyan askerinin yerine geçeceklerini doğruladı.

sniper elite vr yeni oynanis fragmani cikis tarihi ve ayrintilari sniper elite vr 1 768x432 1

Oyunun 18 görevi olacağını ve oyuncuların gizli mi yoksa ateşli silahlar gibi farklı modlara girme kararı verebilecekleri için stüdyonun tekrar oynanabilirlik vaat ettiğini açıklıyor. Bu notta, keskin nişancı tüfeklerini, SMG’leri, tabancaları, pompalı tüfekleri ve patlayıcıları kullanabilmenin ötesinde, kafataslarını kırmak için bir çekiç bulabildiğiniz sürece yakın dövüş de bir olasılık olacak gibi görünüyor.

sniper elite vr yeni oynanis fragmani cikis tarihi ve ayrintilari sniper elite vr 5 768x432 1

Oyunun ünlü kafatası parçalayan X-ray öldürme kamerası hakkında konuşmak için mükemmel bir geçiş, gerçekten de Sniper Elite VR içinde dahil edilecek. Oyunun VR olmayan versiyonları, kameranın mermiyi hedefe kadar takip etmesini sağlarken, VR versiyonu, geçişi daha az sarsıcı hale getirmek için bazı akıllı kesimler kullanacak ve yine de size korkunç bir yakın çekim verecek.sniper elite vr yeni oynanis fragmani cikis tarihi ve ayrintilari sniper elite vr 3 768x432 1

Yorum yazın

TeknoVR