HTC, VIVE Flow Kullanıcı Deneyimi Güncellemesi Aldı

3 dakika, Okuma Süresi

VIVE Flow kullanıcı deneyimi güncellemesi. Teknoloji firması HTC, Cuma günü, HTC Flow sanal gerçeklik (VR) gözlüğü, cihazın işlevselliğini ve kullanıcı deneyimini büyük ölçüde iyileştiren önemli bir güncelleme duyurdu.

Yeni özellikler, güncellenmiş çapraz platform işlevleri, medya oynatma ve akış yetenekleri ve genel donanım performansı gibi özelliklerde iyileştirmeler içeriyor.

Flow VR gözlüğü için yapılan ek yükseltmeler

  • Samsung’un Exynos yonga setini kullanan akıllı telefonlarla uyumluluk.
  • Arttırılmış 300 inç maksimum ekran boyutuyla iyileştirilmiş telefon akışı, sinemaları taklit etmek için akışlı telefon ekranları, üç arka plan parlaklık ayarı, yatay kaydırma ve yeni özelleştirilebilir ekran yerleştirme seçenekleri.
  • Kullanıcıların oyun alanından çıktıktan sonra açıp kapatabilecekleri Yolcu Modu üzerinde kontrol. Yolcu modu, hareket halindeki bir araç gibi karanlık ortamlarda görsel dengeyi artırır.
  • İlk kez kullananlar için yeni ve geliştirilmiş başlangıç ​​eğitimleri.

Ek olarak, yama notları, Wi-Fi bağlantı sorunları, oturum açma hataları ve telefon akışı hataları dahil olmak üzere HTC Flow ile ilgili küçük sorunları çözen birkaç hata düzeltmesi içeriyor.

Kasım ayında HTC, Flow gözlüğü “Go with the Flow” çevrimiçi etkinliğinde tanıttı. Cihaz, şirketin kullanıcıların sağlığını, zindeliğini ve üretkenliğini iyileştirmek için VR çözümleri sağlama vizyonunun bir parçası olarak karşımıza çıktı.

HTC bunu, meditatif deneyimler, medya akışı ve çok oyunculu ortamlar için bir dizi sürükleyici uygulamaya ev sahipliği yapan zengin bir mağaza ile başarıyor.

HTC, bireyin zihinsel ve fiziksel sağlığının kontrolüne yardımcı olmak için Flow mağazasında Tripp VR , STYLY ve VIVE SYNC gibi önemli uygulamaları mevcut.

Hafif mobil gözlük Flow sadece 189 gram ağırlığında ve kullanıcıların sürükleyici VR uygulamalarını hızlı bir şekilde indirebilmeleri için yerleşik 5G bulunmakta. HTC Flow ayrıca 100 derecelik görüş alanını, 3.2K çözünürlüğü, 75 Hz yenileme hızını, Bluetooth bağlantısını ve 3D uzamsal sesi destekler. Flow teknik özellikleri ile ilgili daha çok bilgiyi  Vive Flow Özellikleri, HTC’nin Yeni Kompakt VR Gözlüğü Fiyatı ve Çıkış Tarihi bu yazımızda bulabilirsiniz.

HTC Flow’un güçlü özellikleri, cihazın son derece yüksek kaliteli görüntü ve ses çıkışı sayesinde kullanıcıların kendilerini birçok sağlıklı VR uygulamasına tamamen kaptırabilecekleri anlamına geliyor.

 

Yorum yazın

TeknoVR