Vail VR İlk Alfa Öncesi Oynanış Videosunu Yayınlandı

PC VR gözlükleri için tamamen çevrimiçi bir taktik nişancı olacak ve beş kişilik iki takımı birbirine karşı karşıya getirecek. Vail VR Oldukça endüstriyel bir tasarım mimarisine sahip

5 Okuma Süresi

Bağımsız stüdyo AEXLAB, yaklaşmakta olan çok oyunculu birinci şahıs nişancı (VR FPS) Vail VR için kapalı bir alfa çalışması yapıyor. Henüz oyunu incelemediyseniz, ekip ilk oynanış videosunu yayınladığı için şansılısınız.

PC VR gözlükleri için tamamen çevrimiçi bir taktik nişancı olacak ve beş kişilik iki takımı birbirine karşı karşıya getirecek. Oldukça endüstriyel bir tasarım mimarisine sahip VR oyun, aynı zamanda çarpıcı siyah beyaz karakter tasarımları sayesinde kimin hangi takımda olduğu konusunda endişelenmeyeceksiniz, ayrıca video ile yoğun çatışmalar için çok sayıda dar alana sahip haritalar sergileniyor.vr fps vail

Çok oyunculu birinci şahıs nişancı (VR FPS) Vail VR

Standart bir Team Deathmatch modu olsa da Vail VR‘nin temel oyun deneyimi Artifact‘tir. Bu, bir takımın Artifact’i ne pahasına olursa olsun korumak zorunda olduğunuz klasik bir savunma veya saldırı senaryosu olacak.

Yüksek kalibreli savaş ve taktik silahlar ile ekip oyunlarına odaklanan Vail VR ile “en üst düzey VR nişancı deneyimi” oluşturmayı hedefliyor. Böylece tüm silahlar geri tepme ve manuel yeniden yükleme gibi gerçekçi özelliklere sahip olacak. Ancak AEXLAB, sanal gerçeklik (VR) oyuncularının beklediği tüm etkileşimli özelliklere sahip bir sanal ortam olmasını da istiyor. Örneğin bir takım arkadaşınıza maçlar arasında serinletici bir içecek alabilirsiniz.

vr nişancı oyunu

VR Nişancı Oyunu

Vail VR sadece rekabetçi olmayacak, aynı zamanda sosyal olacak. Böylece daha sıradan bir deneyim yaşayabilir ve dereceli bir maça girmeden önce oyun içi sesli sohbet sistemini kullanarak arkadaşlarınız ile taktiklerinizi belirleyebilirsiniz.

AEXLAB, Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index ve Windows Karma Gerçeklik gözlükleri için geliştiriyor, oyunun yayınlanacağı resmi bir sürüm için güncel bir zaman bilgisi henüz yok. Yeni görüntülerle birlikte, Oyunu denemek isteyenler, stüdyonun daha fazla oyunu test edecek oyuncuya ihtiyaç duyması durumunda katılımcı olmak için Steam’den başvurabilir. Daha fazla ayrıntı yayınlandıkça sizi bilgilendirecektir.

 

Yorum yazın

TeknoVR