The Living Remain VR Zombi Oyunu İlk Fragmanı Yayınlandı

The Living Remain VR Zombi Oyunu, hayatta kalmak için neler yapabilirsiniz? Mümkün olduğunca gerçekçi dinamikler kullanılarak ve gerçek görünecek şekilde tasarlanmış.

3 Okuma Süresi

The Living Remain VR zombi oyunu olarak karşımıza çıkıyor, zombileri suratlarına vurmayı sevenler için, VR oyun kütüphanenize ekleyeceğiniz bir oyun. The Living Remain Bağımsız geliştirme ekibi Five Finger Studios’un çalışması The Living Remain, görünüşe göre silahların kullanıldığı, kan ve bolca cesetle dolu klasik bir hayatta kalma macerası olacak.

Oyuna ailesinden ayrı olan eski bir asker olarak başlıyorsunuz. “Hayatta kalanları, ölümsüzlerin özgürce dolaştığı kıyamet sonrası bir dünyada arayacaksınız.” Oyun tek oyunculu olsa da, Alex adında bir hayatta kalanlar grubunda bir müttefik bulduğunuz için tamamen tek başınıza ilerlemeyeceksiniz. Sizinle telsiz üzerinden iletişimde kalarak bu yeni düşmanca dünyada gezinmenize yardımcı olacak.

vr zombi oyunu

The Living Remain VR Zombi Oyunu, hayatta kalmak için neler yapabilirsiniz?

Bu tek oyunculu bir macera olduğu için kendi başınıza yapmanız gereken her detay düşünülmüş. Tüm temel malzemeler bulabileceksiniz. Tek elli tabancalardan, iki elli saldırı silahlarına ve pompalı tüfeklere kadar çok sayıda silah bulunmakta. İsterseniz bıçak kullanarak daha kişisel ilerleme şekli seçebilirsiniz. Hepsi, mümkün olduğunca gerçekçi dinamikler kullanılarak ve gerçek görünecek şekilde tasarlanmış.

Gerçekçilik söz konusu olduğunda, ortamların tamamen etkileşimli olduğunu göreceksiniz, böylece çıplak elle camları kırabilir veya kalabalık arasında avantaj sağlamak için nesnelere ve binalara tırmanabilirsiniz. Ayrıca çözülmesi gereken bulmacalar da olacak. İşçilik özelliği ile, yeni cephane yapmak için veya cephaneliğinizi yükseltmek için öğeleri toplayabilirsiniz.

Five Finger Studios‘un kurucu ortakları Stephen ve Pamela Marshall, “Geliştirirken, oyunumuz ile ilgili vizyonumuz, en sevdiğimiz film ve video oyun türlerinden bazı fikirleri birleştiren ve istediğimiz bir deneyim yaratan bir VR Zombi oyunu yaratmaktı” dedi.

Ne zaman yayınlanacağı ile ilgili bir tarih duyurulmadı, sadece Oculus Rift, HTC Vive ve Valve Index PC VR gözlüklerini destekleyecek.

Yorum yazın

TeknoVR