VR Zombi Oyunu SURV1V3 Bu Hafta Sonu Erken Erişimden Çıkıyor

2 dakika, Okuma Süresi

VR Zombi Oyunu SURV1V3. Indie ikilisi Candymakers, üç yılı aşkın bir süredir ortak VR zombi oyunu SURV1V3 üzerinde çalışıyor ve VR oyun orijinal olarak 2018’de Steam Erken Erişim olarak gelmişti. VR zombi oyunu o zamandan beri sayısız güncelleme alarak bir çok revizeden geçti ve yakında resmen Erken Erişim’den tam sürüme geçerek bir VR deneyimi olarak çıkıyor.

VR Zombi Oyunu SURV1V3 Erken Erişimden Çıkıyor

vr zombi oyunu surv1v3 bu hafta sonu erken erişimden çıkıyor

VR konseptinin büyük bir parçasıyken piyasaya sürülen SURV1V3keşfedilecek yüksek seviyeler ve size eşlik edecek arkadaşlarla çok daha iddialı bir deneyim sağladı. SURV1V3, üç oyun modu bulunmakta. 18+ hikayesi, seviye atlamanız, zanaat yapmanız, beslemeniz ve durmadan savaşmanız gereken VR Survival ve klasik kalabalık, savunma ve kaçış modlarına sahip oyun modları arasında bölünmüştür. En önemlisi, bu modların üçünüde tek başına veya dört arkadaşınız ile oynayabiliyor olmanız.

Haritalar büyük ve açık dünya haritalarıdır, size yararlı öğeler toplamak veya savunmak için iyi bir yer bulmak adına birçok kuytu köşesini keşfetme özgürlüğü veriyor. Olaylar geliştikçe yeni stratejilerin sürekli değişebilmesi için ortalığı karıştıracak çok sayıda bina içermekte.

zombie co op surv1v3 bu hafta sonu erken erisimden cikiyor surv1v3 screenshot2 scaled

Oynanışı, arcade aksiyonundan ziyade gerçekçiliğe yöneliktir, bu nedenle tüfekler ve tabancalardan pompalı tüfeklere ve makineli tüfeklere kadar simüle edilmiş silahlar bulunmakta. Hepsinin gerçek mermi fiziği, yeniden yükleme hareketleri, gerçekçi geri tepme ve ateşleme efektleri ve silah aksesuarlarını manuel olarak takma ve çıkarma yeteneği var. Yakın dövüş silahları, klasik sessiz, yakın dövüş yaklaşımını sunuyor ve arkadaşlarınız ile oynarken dost ateşine dikkat etmeniz gerekir, yoksa takım arkadaşınızı vurabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR