Green Hell VR Sanal Gerçeklik (VR) Hayatta Kalma Oyunu

Sanal Gerçeklik (VR) hayatta kalma oyunu Size gerçekçi yay ve ok kullanımı, balta ve mızrak fırlatma, zanaatkarlık ve yaşam ile ölüm arasındaki fark anlamına gelebilecek birçok gerçekçi araç ve tuzak sunuyor.

5 Okuma Süresi

Incuvo , ilk olarak 2020’nin sonlarında Sanal Gerçeklik (VR) hayatta kalma oyunu Green Hell VR için ilk ayrıntıları paylaşmaya başladı. Creepy Jar’ın açık dünya hayatta kalma macerası Green Hell Oculus Quest ve PC VR platformlarında yayınlanacak

Geliştiricinin son birkaç hafta içinde yayınladığı ve geliştirmenin hangi aşamada olduğunu ve her platformdaki oyuncuların neler görebileceğine dair harika bir gösterge sağlayan ekran görüntüleri yayınlandı. Doğal olarak, PC VR görüntüleri daha çok göze çarpıyor ve yaşamla dolu zengin bir ormanı ve yapraklarda bol miktarda ayrıntıyı sergiliyor. Karanlık atmosfere sahip olan oyun, yağmurlu ekran görüntüsü ile kesinlikle heyecan uyandırıyor ve oyuncuların deneyimleyeceği çeşitli hava sistemlerini vurguluyor.

pc vr ekran görüntüsü

pc vr ekran görüntüsü

Oculus Quest ekran görüntülerine gelince, gözlüğün performans sınırlamaları göz önüne alındığında bile çok iyi görünüyorlar. Orman, bitki yaşamıyla ve ormanda geçen diğer Oculus Quest oyunlarından daha fazla ayrıntıya sahip, oldukça iyi ve dolu duruyor. Ancak Incuvo, şu an Oculus Quest için herhangi bir oynanış görüntüsü yayınlamadı – mevcut yayınlanan oyun içi görsellerin hepsi PC VR platformları için, bu nedenle oyunun ne kadar iyi çalıştığına dair bir gösterge yok. A Township Tale gibi VR oyunlar bağımsız VR gözlükleri ile yollarına devam edecekler.

Stüdyonun daha önceki oyunlarını göz önüne alacak olursak oyun ilke ilgili sürecin oldukça emin ellerde olduğunu söyleyebiliriz. Incuvo daha önce Layers of Fear VR oldukça korkutucu oyun Blair Witch: Oculus Quest Edition üzerinde Bloober Team ile birlikte çalışmıştı.

Sanal Gerçeklik (VR) Hayatta Kalma Oyunu Green Hell VR

Green Hell VR , bir sanal gerçeklik (VR) oyunundan bekleyeceğiniz tüm sürükleyici özelliklerle birlikte orijinal düz ekran oyunun hayatta kalma oyunlarının özelliklerini yakalamayı amaçlıyor. Amazon yağmur ormanlarında, hayatta kalmak için ihtiyacınız olan nesnelerin yanı sıra sizi öldürebilecek birçok şeyle dolu vahşi bir ortam sunuyor. Keşfedilmemiş araziyi keşfedeceksiniz. Yay ve mızraklarla vahşi hayvanları avlayabilecek, kendinizi tehlikeli yırtıcılardan koruyabilecek ve düşman olan yerel sakinlerle karşılaşabileceksiniz.

Sanal Gerçeklik (VR) hayatta kalma oyunu Size gerçekçi yay ve ok kullanımı, balta ve mızrak fırlatma, zanaatkarlık ve yaşam ile ölüm arasındaki fark anlamına gelebilecek birçok gerçekçi araç ve tuzak sunuyor.

Orijinal Green Hell, çok oyunculu özelliğine sahip olsa da, Sanal Gerçeklik (VR) versiyonu şu anda tek oyunculu bir deneyim olacak. Incuvo, gelecekte çok oyunculu özelliğini eklemeyi hedeflediğini söyledi.  VR ve VR olmayan sürümler arasında çapraz oyun olmayacak.

PC VR versiyonunun 2021’in 3. Çeyreğinde, Oculus Quest sürümünün 4. çeyrekte gelmesi bekleniyor.

Yorum yazın

TeknoVR