Pimax, 25 Ekim’de ‘Yeni Nesil’ VR Ürününü Tanıtacak

2 dakika, Okuma Süresi

Pimax, 25 Ekim’de yeni nesil bir VR ürününü tanıtacak bir ürün etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Şirketin vaat ettiği bu yeni şey “şu anda piyasadaki her şeyden birkaç nesil ileride” olacak.

Pimax, 25 Ekim’de tanıtacağı ‘Yeni Nesil’ VR ürünü ne olacak?

Frontier 2021 olarak adlandırılan etkinlik, başlangıçta 20 Ekim’de gerçekleşecekti, ancak genel duyurusundan bu yana Pimax, etkinliği 25 Ekim’e veya Facebook’un yıllık Connect VR geliştirici konferansın öncesine taşıdı.

Pimax, basına gönderdiği bir e-postada Frontier 2021’in “Pimax ürün yol haritasını, ilgili teknolojileri, VR3.0 vizyonunu ve “Reality” kod adının yer aldığı gizli bir zirvesini sergileyeceği bilgisini verdi.”

Ocak ayında CES 2022’de ‘Reality’nin uygun bir şekilde tanıtılacağı söyleniyor. Pimax adı, “size bu ürünün gücünün bir göstergesi olmalıdır” diyor.

Duyuruları , YouTube’da 25 Ekim günü saat 10.00’da, Türkiye saatine göre saat 08:00’de ( buradan yerel saatinize bakabilirsiniz ) gerçekleşecek buradan canlı yayında takip edebilirsiniz. Şirketin diğer VR gözlükleri bu yeni cihaz için bir gösterge olacağını düşünürsek ‘Reality’ yeni bir geniş FOV, yüksek çözünürlüklü VR gözlük olabilir.

Pimax, Techtober XR ürün duyurusunda bu ayki hareketlilikten geri kalmak istemedi. Bu ay, HTC’nin bağımsız Vive Flow ve Magic Leap 2‘nin tanıtımını şimdiden gördük. Ayrıca üst düzey VR gözlük üreticisi Varjo, 21 Ekim’de bir ürün lansman etkinliği düzenleyecek.

Özellikle, Pimax, Frontier 2021’i takvimi,  28 Ekim’de yapılacak olan Facebook Connect’e daha da yakın olacak şekilde değiştirdi. Şirketin yakın zamanda ortaya çıkan prototipleri hakkında daha fazla şey duymayı bekliyoruz.

 

Yorum yazın

TeknoVR