Medal of Honor: Above and Beyond İçin HP Reverb G2 Desteği Geldi

Respawn Entertainment merakla beklenen adlı unu birkaç ay önce piyasaya sürdü, herkes harika bir 2. Dünya VR Savaşı oyunu beklerken hayal kırıklığına uğrattı. Stüdyo gelen tepkiler üzerine deneyimi iyileştirmek için birkaç güncelleme yayınladı, en son hikayeyi atlama ve Oturmuş Crouch özelliklerinin yanında Windows Karma Gerçeklik (WMR) gözlükleri için destek geldi.

Windows Karma Gerçeklik (WMR) Gözlüğü HP Reverb G2 Desteği

Respawn Entertainment’ın Medal of Honor için yayınladığı dördüncü güncelleme : Above and Beyond, yeni Skip Anlatım seçeneği tam olarak beklediğiniz şeyi yapıyor; hikaye sekanslarına atlamanıza izin verebilirsiniz. Böylece artık görev brifingleri de dahil olmak üzere kampanyanın oyun içi sinematik hikayesinin (çoğunu) atlayabilirsiniz. Bunu sadece, bir NPC ile etkileşime girdiğiniz zaman yapamayacaksınız

İsteyen veya oturarak oynamak zorunda olanlar için, tek oyunculu yeni bir çömelme seçeneği var (çok oyunculu modda kullanılamıyor). Erişilebilirlik altındaki Seçenekler menüsünde, “Seated Mode Crouch” yi “Hold” veya “Click” olarak ayarlayabilirsiniz. Daha sonra Sprint parmak çubuğu / izleme paneli düğmesi kullanılarak etkinleştirebilirsiniz.

Birkaç küçük ince ayar dışında, şu ana kadar gelen büyük güncelleme, yakın zamanda piyasaya sürülen HP Reverb G2’yi içeren resmi Windows Karma Gerçeklik desteğidir. WMR ailesinin en yeni üyesi, VR gözülüğü kullanarak oynayabilirsiniz.

, sizi karada, denizde ve havada Avrupa savaş alanlarına götüren için, indirmeye başladığınızda neden devasa bir 180 GB alana ihtiyacınız var? daha iyi anlayacaksınız. Çok oyunculu modu ile, Team Deathmatch ve Dominion gibi klasik modlarla 12 oyunculu maç veya herkesin patlayıcı dikmek için koştuğu Mad Bomber gibi daha benzersiz oyun modları ile savaşın içinde kendinize bir görev edinebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Solaris Offworld Combat Bu İlkbaharda PlayStation VR da

Mina

VR nişancı oyunu STRIDE PSVR Sürümü Geliyor

Mina

I Expect You to Die 2 VR Macera Oyunu Sanal Gerçekliğe Geliyor

Bilal TEMIZ

Echo Pass İle Echo VR Oynayarak Daha Çok Ödül Kazanabileceksiniz

Mina

‘Hitman 3’ Lansman Fragmanı Zengin Ayrıntılı Bir Dünyayı Gösteriyor – 20 Ocak’ta PSVR’ye Geldi

Mina

VR Yayıncısı Olarak Avatarınızı Sanal Gerçeklik İçinde Yayınlayın

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments