Medal of Honor: Above and Beyond İçin HP Reverb G2 Desteği Geldi

Medal of Honor: Above and Beyond

Respawn Entertainment merakla beklenen Medal of Honor: Above and Beyond adlı VR oyununu birkaç ay önce piyasaya sürdü, herkes harika bir 2. Dünya VR Savaşı oyunu beklerken hayal kırıklığına uğrattı. Stüdyo gelen tepkiler üzerine deneyimi iyileştirmek için birkaç güncelleme yayınladı, en son hikayeyi atlama ve Oturmuş Crouch özelliklerinin yanında Windows Karma Gerçeklik (WMR) gözlükleri için destek geldi.

Medal of Honor: Above and Beyond Windows Karma Gerçeklik (WMR) Gözlüğü HP Reverb G2 Desteği

Respawn Entertainment’ın Medal of Honor için yayınladığı dördüncü güncelleme : Above and Beyond, yeni Skip Anlatım seçeneği tam olarak beklediğiniz şeyi yapıyor; hikaye sekanslarına atlamanıza izin verebilirsiniz. Böylece artık görev brifingleri de dahil olmak üzere kampanyanın oyun içi sinematik hikayesinin (çoğunu) atlayabilirsiniz. Bunu sadece, bir NPC ile etkileşime girdiğiniz zaman yapamayacaksınız

İsteyen veya oturarak oynamak zorunda olanlar için, tek oyunculu yeni bir çömelme seçeneği var (çok oyunculu modda kullanılamıyor). Erişilebilirlik altındaki Seçenekler menüsünde, “Seated Mode Crouch” yi “Hold” veya “Click” olarak ayarlayabilirsiniz. Daha sonra Sprint parmak çubuğu / izleme paneli düğmesi kullanılarak etkinleştirebilirsiniz.

Birkaç küçük ince ayar dışında, şu ana kadar gelen büyük güncelleme, yakın zamanda piyasaya sürülen HP Reverb G2’yi içeren resmi Windows Karma Gerçeklik desteğidir. WMR ailesinin en yeni üyesi, VR gözülüğü kullanarak Medal of Honor: Above and Beyond oynayabilirsiniz.

Medal of Honor: Above and Beyond, sizi karada, denizde ve havada Avrupa savaş alanlarına götüren VR savaş oyunu için, indirmeye başladığınızda neden devasa bir 180 GB alana ihtiyacınız var? daha iyi anlayacaksınız. Çok oyunculu modu ile, Team Deathmatch ve Dominion gibi klasik modlarla 12 oyunculu maç veya herkesin patlayıcı dikmek için koştuğu Mad Bomber gibi daha benzersiz oyun modları ile savaşın içinde kendinize bir görev edinebilirsiniz.

0 0 votes
Reting

Benzer İçerikler

Green Hell VR Oyunu İçin İlk Resmi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Mina

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Mina

Half-Life: Alyx Bir Yıla Özel %40 indirim

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More