Espire 1 VR Operative, Quest 3 Yükseltmeleriyle Yeni Üyeleri Hedefliyor

Espire 1 VR Operative, VR gizli oyununa Quest 3 yükseltmesi verirken Quest 1 desteği resmi olarak kaldırıldı.

2 dakika, Okuma Süresi

Espire 1 VR Operative. V1.11 “Yeni Üyeler” güncellemesi olarak adlandırılan bu son yama, Espire 1’e yeni görsel iyileştirmeler ekliyor. Quest 3’te ortamlar, anahtar karakterler ve etkileşimli varlıklar için daha yüksek bir piksel çözünürlüğü ve geliştirilmiş dokular var. Bazıları Quest 2 ve Quest Pro’da da desteklenen diğer değişiklikler arasında artırılmış doku RAM önbelleği ve sabit dinamik foveated rendering yer alıyor. Yama notlarına Buradan bakabilirsiniz

Espire 1 VR Operative V1.11 Güncellemesi

Quest 1’e gelince, Digital Lode, Yeni Üyelerin ve gelecekteki güncellemelerin, Meta’nın geçen yıl emekliye ayrılmasından sonra eski gözlükle uyumlu olmayacağını belirtiyor. Ancak Espire 1’in 1.9 sürümü, “öngörülebilir gelecekte” Görev 1’de erişilebilir olmaya devam edecek ve ekip, herhangi bir işlevin kaldırılacağını “beklemiyor”. Aksi takdirde Espire 1’i PC VR’de Link with Quest 1 aracılığıyla oynamaya devam edebilirsiniz.

New Recruits güncellemesi aynı zamanda Espire 1’in yeni Meta Quest+ Oyunlar Kataloğu‘na dahil edilmesiyle de uyumludur. 1 Mart’tan itibaren hiçbir ekstra ücret ödemeden mevcut olan bu özellik, mevcut Quest+ abonelerine, Meta’nın düzenli olarak “dönüşümlü olarak dahil edip çıkarmayı” planladığı 13 VR oyununa erişim sağlıyor.

Espire 1 – New Recruits şu anda Meta Quest platformunda çıkarken, PC VR güncellemesi “önümüzdeki haftalarda” Rift ve Steam’de yayınlanacak.

Yorum yazın

TeknoVR