PlayStation VR 2 İçin Yeni Horizon VR Söylentileri

2 Okuma Süresi

Horizon VR söylentileri ile birlikte Playstation VR 2 için iyi bir oyun seçimi olacak gibi görünüyor. Bir sonraki yeni versiyon olacak olan PlayStation VR 2 geliyor, belki yıl olmayacak ama ilerleyen zamanlarda gelmesi bekleniyor.

Horizon VR, her yeni çıkan oyun donanımını desteklemek için iyi bir oyuna ihtiyacı olduğu gibi Playstation VR 2 için büyük VR oyun olarak. Yakın zamanda PlayStation Studios tarafından satın alınan stüdyo olan Firesprite’ın Horizon: Zero Dawn evrenine dayalı bir sanal gerçeklik (VR) başlığı üzerinde çalışabileceğini öne süren yeni bir söylenti ile bunu destekliyor.

horizon vr

Yeni söylenti, Firesprite’ın diğer oyunlardan ayrı olacağı varsayılan bir “Horizon VR oyunu üzerinde çalıştığı” konusunda bilgilendirilen Xbox Era kurucu ortağı Nick Baker tarafından ortaya atıldı.

VR ve Horizon serisi aynı cümle içinde ilk kez geçmiyor. 2019’da Sony London Studio’nun üzerinde çalıştığına dair bir söylenti ortaya çıktı, ancak bu söylenti hiçbir zaman netleşmedi.

Horizon oyununda ok atma eyleminin VR için mükemmel bir uyum sağlaması sayesinde bu söylenti biraz daha güvenilir olabilir. Ayrıca, Firesprite’ın artık Sony Interactive Entertainment’ın (SIE) kanadı altında olması ve stüdyonun The Persistence gibi oyunlar sayesinde teknolojide bolca deneyime sahip olmasıyla , bu iyi bir seçim olacaktır.

Yorum yazın

TeknoVR