XRSpace Manova, 2021’den Önce Avrupa’da Kullanıma Başlayacak

xrspace manova vr

Bu yıl, Oculus Quest 2 ve HP Reverb G2 gibi heyecan verici sanal gerçeklik (VR) donanımı piyasaya sürüldü.  XRSpace Manova ile sahaya girerken çok uzaklarda olduğu için bizim haberimiz olmadı. Sizde duymadınız değil mi? Çünkü şimdiye kadar sadece Tayvan ve Çin’de kullanıma sunuldu. Bu, önümüzdeki hafta Avrupa pazarına girişle değişecek.

XRSpace Manova Satış Fiyatı

XRSpace, telekom devi Deutsche Telekom ile 14 Aralık’ta 400 şanslı müşteri için bir deneme ortaklığı duyurdu. Almanya’da yaşamıyorsanız, XRSpace, bağımsız WIFI 64 GB tüketici sürümünü 499 € karşılığında veya işletmeler için olan versiyonunu 599 € ile Avrupa web sitesinden ön sipariş oluşturabilirsiniz.

XRSpace Manova

 

XRSpace Manova Teknik Özellikleri

XRSpace Manova, Qualcomm Snapdragon 845 işlemci, 2.880 x 1.440 çözünürlük, 6 GB LPDDR4x RAM, 100 ° FoV ve 4600 mAh pil içeriyor – sözde 4-5 saat için yeterli. Kulaklık orijinal olarak 5G ile lanse edildi, bu yüzden bu ayrı bir model olacak gibi görünüyor. VR gözlük seti ayrıca 6DoF denetleyici ve gözlüğü takip eden entegre el ile birlikte gelecek.

XRSpace Başkanı Sting Tao, “5G XR’ın gücü, başkalarıyla etkileşimde bulunmanın hiç bu kadar önemli olmadığı bir zamanda insanları bir araya getirerek, bugün akıllı telefonların sınırlı deneyimini aşacak ve VR’yi bir sonraki seviyeye taşıyacak” dedi. “İş ortağımız Deutsche Telekom’un müşterilerine özel bir kullanıcı denemesi sunmaktan mutluluk duyuyoruz, bu da XR’yi kitlelere taşımamıza ve insanların nasıl bağlandığını, sosyalleştiğini ve içerik kullandığını yeniden tanımlamamıza yardımcı olmada büyük rol oynuyor.”

XRSpace EMEA Başkan Yardımcısı Nikitas Glykas, “Üç yıllık çığır açan geliştirmeden sonra, XRSpace Manova web sitemiz aracılığıyla Almanya’da ve diğer AB ülkelerinde Noel’den önce kullanıma sunulacak olmasından heyecan duyuyoruz,” diye ekliyor.

XRSpace Manova ayrıca müşterilere Facebook Horizon, Sansar, Somnium Space ve diğerlerinin beğenilerini almak için bir sosyal merkez olan Manova World’e erişim sağlayacak . Bu aslında, kitlesel pazar için tasarlanmış bir VR gözlüğü yaratmak isteyen HTC’nin eski CEO’su Peter Chou’nun fikri. 2020’nin En İyi VR Gözlükleri

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

Facebook Reality Labs AR Bileklik Çalışmaları

Mina

Yeni Valve Index HMD Patenti, Bağımsız Ve Kablosuz Tasarımları

Beren BULUT

SteamVR Uyumlu Tundra Tracker

Mina

HTC Vive Üçüncü Nesil Vive Tracker 3.0 ve Vive Facial Tracker Ürününü Tanıttı.

Beren BULUT

JVC, Firmalar için Geliştirdiği 120 Derece FOV XR Gözlüğü

Mina

Canon Yeni Video ile Kurumsal AR / VR Gözlüğü MREAL S1 Sergiledi

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More