XRSpace Manova, 2021’den Önce Avrupa’da Kullanıma Başlayacak

Bu yıl, Oculus Quest 2 ve HP Reverb G2 gibi heyecan verici (VR) donanımı piyasaya sürüldü.  Space Manova ile sahaya girerken çok uzaklarda olduğu için bizim haberimiz olmadı. Sizde duymadınız değil mi? Çünkü şimdiye kadar sadece Tayvan ve Çin’de kullanıma sunuldu. Bu, önümüzdeki hafta Avrupa pazarına girişle değişecek.

Space Manova Satış Fiyatı

Space, telekom devi Deutsche Telekom ile 14 Aralık’ta 400 şanslı müşteri için bir deneme ortaklığı duyurdu. Almanya’da yaşamıyorsanız, Space, bağımsız WIFI 64 GB tüketici sürümünü 499 € karşılığında veya işletmeler için olan versiyonunu 599 € ile Avrupa web sitesinden ön sipariş oluşturabilirsiniz.

XRSpace Manova

 

Space Manova Teknik Özellikleri

Space Manova, Qualcomm 845 işlemci, 2.880 x 1.440 çözünürlük, 6 GB LPDDR4x RAM, 100 ° FoV ve 4600 mAh pil içeriyor – sözde 4-5 saat için yeterli. Kulaklık orijinal olarak 5G ile lanse edildi, bu yüzden bu ayrı bir model olacak gibi görünüyor. seti ayrıca 6DoF denetleyici ve gözlüğü takip eden entegre el ile birlikte gelecek.

Space Başkanı Sting Tao, “5G ’ın gücü, başkalarıyla etkileşimde bulunmanın hiç bu kadar önemli olmadığı bir zamanda insanları bir araya getirerek, bugün akıllı telefonların sınırlı deneyimini aşacak ve VR’yi bir sonraki seviyeye taşıyacak” dedi. “İş ortağımız Deutsche Telekom’un müşterilerine özel bir kullanıcı denemesi sunmaktan mutluluk duyuyoruz, bu da ’yi kitlelere taşımamıza ve insanların nasıl bağlandığını, sosyalleştiğini ve içerik kullandığını yeniden tanımlamamıza yardımcı olmada büyük rol oynuyor.”

Space EMEA Başkan Yardımcısı Nikitas Glykas, “Üç yıllık çığır açan geliştirmeden sonra, Space Manova web sitemiz aracılığıyla Almanya’da ve diğer AB ülkelerinde Noel’den önce kullanıma sunulacak olmasından heyecan duyuyoruz,” diye ekliyor.

Space Manova ayrıca müşterilere Facebook Horizon, Sansar, Somnium Space ve diğerlerinin beğenilerini almak için bir sosyal merkez olan Manova World’e erişim sağlayacak . Bu aslında, kitlesel pazar için tasarlanmış bir VR gözlüğü yaratmak isteyen HTC’nin eski CEO’su Peter Chou’nun fikri. 2020’nin En İyi VR Gözlükleri

Benzer İçerikler

StressOut Bu Hafta Steam’e Erken Erişime Giriyor

Sinem ALADAG

Animasyon Için XR Teknolojisi Çok Uzak Görünmüyor

Mina

HP Reverb G2 İncelemesi – Yüksek Çözünürlük

Mina

Varjo’nun Yeni XR-3 ve VR-3 Karma Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Mina

JVC, 120 Derece FOV ve Göz Başına 2.5K Çözünürlük ile Kurumsal XR Gözlüğünü Tanıttı

Mina

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments