VR Uzaktan Çalışma, En İyi VR Ofis Uygulamaları

Evinizden Arkadaşlarınız ile birlikte VR ofis uygulamaları ile aynı ortamda daha verimli çalışabilirsiniz. Sanal Gerçeklik (VR) en güçlü yönlerinden biri, birbirine uzak olan farklı ortamdaki insanları, aynı ortama alarak birbirine yakın hissettirme yeteneği.

6 Okuma Süresi

Arkadaşlarınız VR uzaktan çalışma alanları ile sanal gerçeklik ofis ortamında, VR ofis uygulamaları ile uzaktan işbirliği yapabilirsiniz. Bunun için çok uzun yolculuklara çıkmanıza gerek yok. Evinizden Arkadaşlarınız ile birlikte VR ofis uygulamaları ile aynı ortamda daha verimli çalışabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik (VR) en güçlü yönlerinden biri, birbirine uzak olan farklı ortamdaki insanları, aynı ortama alarak birbirine yakın hissettirme yeteneği.

İstediniz dökümanları paylaşabilir veya bir dosya üzerinde birlikte çalışabilir notlarınızı alabilirsiniz. Bu anlamda VR ofis uygulaması çıkarak ve bunun üzerine çalışan bir çok VR şirketi bulunmakta. Bizde sizler için uzaktan birlikte çalışabileceğiniz bir kaç VR uygulamasını derledik.

VR Ofis Ortamlarıyla Uzaktaki Ekip Arkadaşlarınızla VR Uzaktan Çalışma uygulamaları ile Ekip Çalışması ve VR Sanal Ofisler

Bu uygulamalar, ekip arkadaşlarınız ile bir araya gelerek sunum yapması ve toplu kararlar alması gereken profesyonellerin yanı sıra başkalarıyla bağlantı kurarken bilgisayarlarını VR’de üretkenlik için kullanabilmek isteyenler için tasarlanmıştır.

VR Ofis Uygulamaları

vSpatial

vspatial

“vSpatial, kullanıcıları bilgisayar uygulamalarına ve iş arkadaşlarına inanılmaz bir şekilde bağlayan ve işlerini daha kolay ve keyifli hale getiren bir sanal gerçeklik çalışma alanıdır. vSpatial, VR’nin büyüsünden yararlanır ve bir toplantıdaki tüm katılımcıların aynı anda birden fazla uygulamayı birbirleriyle kolayca paylaşmasını mümkün kılar. Tüm bunlar, sezgisel kontroller ve çok net ve temiz olan uzamsal ses ile sesli konuşmanın bir sonraki seviyeye taşınmasıyla basit ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir.

Connec2

27 uzaktan calisma egitim tasarim inceleme vr uygulamasi

Connec2, gerçekçi bir sosyal deneyim yaşamanıza olanak tanıyan sanal bir işbirliği platformudur. Fiziksel sınırların ortadan kalktığı çalışma alanınızın sanal bir uzantısını hayal edin. Birlikte çalışmaya başlamak için dijital avatarınız olarak sanal çalışma alanına giriş yapın.

Horizon Workrooms

horizon workrooms

Horizon Workrooms, ekiplerin birlikte bağlantı kurması, işbirliği yapması ve fikir geliştirebileceği bir VR alanıdır. Dünyanın neresinde olursanız olun VR sanal Ofise giriş yaparak masanın diğer ucundaki takım arkadaşlarınızla tanışın. Evinizin odasını yeni favori toplantı odanıza ve masanızı ekibinizle bir araya gelebileceğiniz ortak bir masaya dönüştürün. Oculus Quest 2 ve Oculus Uzak Masaüstü uygulamasıyla, VR’da ekibinizle yan yana işbirliği yapmak için bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. VR gözlüğünüz yok mu? Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızdan görüntülü arama yoluyla bir VR toplantısına katılın.

Spatial

27 uzaktan calisma egitim tasarim inceleme vr uygulamasi 2

“Mekansal, etrafınızdaki alanı paylaşılan, artırılmış gerçeklik çalışma alanına dönüştürüyor. Uzak kullanıcılar, aynı odadaymış gibi işbirliği yapabilir, arama yapabilir, beyin fırtınası yapabilir ve içerik paylaşabilirler.”

Rumii

en iyi vr uzaktan calisma vr ofis uygulamalari

Sanal gerçeklik ofisinize veya sınıfınıza adım atın. rumii, işbirliği, sınıflar ve toplantılar için sanal gerçeklik gözlükleri ve masaüstlerinde kullanılabilir. VR Uzaktan eğitim için harika.

MeetingRoom

en iyi vr uzaktan calisma vr ofis uygulamalari 1

“MeetingRoom, işletmelerin işbirliği yapma şeklini değiştirecek bir platform geliştirdi. Katılımcılar tarafından manipüle edilebilen sunum araçlarına sahip VR toplantı odası sunuyor; sanal gerçeklik gözlüklerini kullanarak 12 kişiye kadar ekip üyesiyle aynı anda VR toplantı yapabilir, tartışma, işaretleme ve silme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. VR olmayan platformlardan da erişim sağlanabiliyor.”

MeetinVR

en iyi vr uzaktan calisma vr ofis uygulamalari 4

“MeetinVR, şirketinizin etkileşimli VR alanlarında güçlü toplantılar yapmasını sağlar. Ürünlerin ve 3 boyutlu modellerin sunulması ve gözden geçirilmesi, beyin fırtınası, eskiz, zihin haritası, prototip ve ekip oluşturma aktiviteleri gibi uzaktan yapılması imkansız veya çok zor olan aktiviteleri mümkün kılar.

Glue

en iyi vr uzaktan calisma vr ofis uygulamalari 2

Glue, yüz yüze toplantıları seven ekipler için modern bir işbirliği platformudur. Glue, öğrenmek, paylaşmak, planlamak ve oluşturmak için uzaktaki ekipleri bir araya getirir. Sürükleyici 3D grafikler, sanal gerçeklik ve bulut bilişim teknolojisindeki en iyileri bir araya getiren Glue, her yerde ekiplere işbirliği potansiyellerini en üst düzeye çıkarmaları için güç veriyor.

 

Yorum yazın

TeknoVR