VR Şehir Kurma Oyunu Tropico Quest’e Geldi.

1 dakika, Okuma Süresi

VR Şehir Kurma Oyunu Tropico size şehir kurma ve yönetme fırsatı sunuyor. Popüler tek oyunculu şehir kurma oyunu Tropico  artık Quest’de mevcut olduğundan, muz cumhuriyetiniz sizi bekliyor.

Geliştiriciler Feral Interactive ve Kalypso Media Digital, Tropico’yu  Quest’te piyasaya sürerek Tropico 4’ü (2011)  ilk kez doğrudan bağlantı noktasından VR’ye getirdi.

Tropico serisini hiç oynamadıysanız, klasik şehir kurma oyunu, kendi ada merkezli ulusunuzun hükümdarlığının size verildiği El Presidente rolünü üstlenmenize ve tropik cenneti endüstriyel bir güç merkezine dönüştürmenize olanak tanıyor. 

VR uyarlaması, yıllar içinde hem temel oyunda hem de DLC’de tanıtılan 40’tan fazla görev ve sonsuza kadar tekrar oynanabilir Sandbox modu da dahil olmak üzere orijinalden gelen her şeyi içeriyor.

Quest’ten 30 $ fiyatla alabilirsiniz. Oyunun VR’a taşınması işini üstlenen Feral Interactive, aynı zamanda platforma daha iyi uyum sağlamak için oyun içi çizimleri de güncellediğini ve Tropico’nun tüm temel araçlarına ve önemli bilgilerine kolayca erişilebilmesini sağlamak için kullanıcı arayüzünde büyük bir revizyon yaptığını söylüyor.

Bu, Feral Interactive’in ilk VR bağlantı noktasıdır; stüdyo yıllar içinde Alien: Isolation, Side Meier’s Railroads!, Hitman: Blood money – Reprisal ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi mobil ve Nintendo Switch bağlantı noktasında yer aldı.

VR Şehir Kurma Oyunu Tropico Tanıtım Videosu

TeknoVR