Cities VR Uyarlaması, Quest 2 İçin 28 Nisanda Yayınlanıyor.

VR şehir kurma oyunu Cities VR için yeni gameplay videosu yayınladı

2 dakika, Okuma Süresi

Cities VR, popüler şehir oluşturma oyunu Cities Skylines (2015) yerel VR desteği sunmuyor, ancak franchise tarafından VR sürümü yakın zamanda Cities VR  adlı ilk resmi VR için yapılmış oyunu yayınlayacak.

Cities VR, deneyimli VR yazılım firması Fast Travel GamesApex Construct, The Curious Tale of the Stolen Pets  ve Wraith: The Oblivion – Afterlife’ın arkasındaki Stockholm merkezli ekip  tarafından geliştirilmekte.

Cities VR, 28 Nisan’da Quest 2’ye (sadece quest 2 için) geliyor.  Stüdyo, bugünden itibaren Quest Store’da bulabileceğiniz ön siparişlerde %10 indirim sunuyor.

Fast Travel Games ayrıca yeni bir oynanış tanıtım videosu da yayınladı, yayınlanan yeni tanıtım videosu aşağıda izleyebilirsiniz. Programcı Martin Larsson, ekibin “City: Skylines VR’nin kesin şehir kurma deneyimini” yarattığını söylüyor.

Video, oyunun çeşitli şehir yönetimi araçlarını, genişlemenin, vatandaş kazanmanın ve benzersiz bir şehir inşa etmenin yollarını açıklayan serinin arkasındaki temel bilgilere iyi bir genel bakış sunuyor.

Sadece orijinal oyunda olduğu gibi Cities: Skylines, ile şehrinizi geliştirerek, kentsel planlamalarınızı yaparak geliştirdiğiniz şehri yönetmek için günlük eylemler içerecek.

Aşağıdaki oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Bu videoda Cities: VR’nin esasen City: Skylines’ın doğrudan VR’ye çevrilmiş hali olduğunu göreceksiniz.

Fast Travel Games Kreatif Direktörü Erik Odeldahl, “ Cities: Skylines , nihai modern şehir kurucudur ve bu seriyi VR’a getirmek bir onurdur” dedi. “Şehir kurma türünün VR pazarında büyük bir potansiyeli var ve bu IP üzerinde çalışmak için sabırsızlanıyorduk. Cities: Skylines’ı hem yeni oyuncular için ulaşılabilir hem de Cities gazileri için yeni bir mücadele olacak şekilde VR’ye çevirmek için çok zaman, araştırma ve enerji harcadık . Oyuncuların ne inşa ettiğini görmek için sabırsızlanıyoruz!”

Fast Travel Games, Quest 2’de lansmana yakın bir zaman kala Cities VR hakkında daha fazla detay vereceklerini söylüyorlar, bu nedenle diğer platformlar ve VR gözlüğünün herhangi bir modu veya ek ödemeyi destekleyip desteklemeyeceği hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz. Farklı binalar, ortamlar veya oyun özellikleri gibi.

 

Yorum yazın

TeknoVR