VR Parkur Oyunu Stride, Haziran Ayında Çok Oyunculu Bir Güncelleme Alacak

Çok oyunculu modun çevrimiçi olarak 8 oyuncuyu desteklediğini ve 3 farklı oynama şekline ayrıldığını görebilirsiniz

1 dakika, Okuma Süresi

VR Parkur Oyunu Stride, Haziran ayında PC VR ve Quest sürümüne karşılık gelen çok oyunculu modu güncelleyecek ( PS VR versiyonu hakkında net bir bilgi yok), modla ilgili daha fazla detay önümüzdeki hafta açıklanacak.

Stride, savaş unsurlarını bütünleştiren bir parkur oyunu. Oyuncular, hızlı bir şekilde ilerleme sürecinde yol boyunca düşmanları öldürmek için silah veya yumruk kullanırken, modern bir şehirde yüksek binalar arasında kaçmak ve hareket etmek zorundadır.

İlk sürüm, Eylül 2020’de Steam platformunda erken erişime açılmıştı ve şu anki oylama oranı %86. Quest ve PS VR sürümleri 2021 ve 2022’de çıktı ve çıkacak.

1653961796345e9858de59bbe01

VR Parkur Oyunu Stride Yeni Güncelleme Özellikleri

Bir buçuk yıllık güncellemelerin ardından oyun artık Sonsuz Mod, Zaman İşleyişi Modu, Arena Modu ve Öykü Modu’nu içeriyor. Haziran 2021’de Joy Way, “Zombie Tribe” adlı bir çok oyunculu mod testi açtı ve bu, iki oyuncu grubunun zombi ve hayatta kalanları kamplara ayrılmasını ve birbirini kovalamasını sağladı.

Bu sefer yayınlanan güncellenmiş fragmanda, çok oyunculu modun çevrimiçi olarak 8 oyuncuyu desteklediğini ve 3 farklı oynama şekline ayrıldığını görebilirsiniz: Quick Match, Tribe ve King of the Hill. Oyuncuların “avatarları” da “Parkur sosyal” kavramını vurgulayan zengin bir özel içeriğe sahip.

Kaynak: Reddit

Yorum yazın

TeknoVR