VR nişancı oyunu STRIDE PSVR Sürümü Geliyor

Geliştirici Joy Way’in hızlı bir aksiyon oyunu olan VR nişancı oyunu STRIDE (2020),  2021’in başlarında piyasaya sürülmesi ile nihayet PSVR’ye doğru yol alıyor.

Mirror Edge tarzı oyun dahil olması planlanan son en eklemeler tüm  ‘Arena’, ‘Zaman Kaçışı’ ve ‘Sonsuz’ modu da dahil, PC VR sürümü ile zengin bir içerik bekliyor.

PC VR oyunu olan VR nişancı oyunu Stride PSVR Sürümü Geliyor

VR nişancı oyunu, çatılarda hareket etmenizi ve sinematik ağır çekimde silahla kötüleri vurmanızı sağlayan mücadele sunuyor. Ayrıca çıkıntılardan atlayabilir, pencerelerden geçebilir, kabloları tutarak aşağı kayabilir ve kancalardan sarkarak kendinizi gerçek bir aksiyon kahramanı gibi hissedebilirsiniz.

Joy Way, VR oyun için hala bir hikaye modu üzerinde çalıştığını söylüyor, bu yeni hikaye modunun PSVR ye çıkıp çıkmayacağı belli değil, yine beklemek zorunda kalabiliriz. Her iki durumda da kesinlikle oynamaya değer.

Yakında çıkacak bir PSVR sürümüyle birlikte, Oculus Quest 2 de Stride oynayıp, oynayamayacağımız sorusunu gündeme getiriyor. Quest sürümünün ne zaman olacağı konusunda hala bir bilgi yok.

0 0 votes
Reting

Benzer İçerikler

Green Hell VR Oyunu İçin İlk Resmi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Mina

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More