VR nişancı oyunu STRIDE PSVR Sürümü Geliyor

Geliştirici Joy Way’in hızlı bir aksiyon oyunu olan VR nişancı oyunu STRIDE (2020),  2021’in başlarında piyasaya sürülmesi ile nihayet PSVR’ye doğru yol alıyor.

Mirror Edge tarzı oyun dahil olması planlanan son en eklemeler tüm  ‘Arena’, ‘Zaman Kaçışı’ ve ‘Sonsuz’ modu da dahil, PC VR sürümü ile zengin bir içerik bekliyor.

PC u olan Stride PSVR Sürümü Geliyor

, çatılarda hareket etmenizi ve sinematik ağır çekimde silahla kötüleri vurmanızı sağlayan mücadele sunuyor. Ayrıca çıkıntılardan atlayabilir, pencerelerden geçebilir, kabloları tutarak aşağı kayabilir ve kancalardan sarkarak kendinizi gerçek bir aksiyon kahramanı gibi hissedebilirsiniz.

Joy Way, VR oyun için hala bir hikaye modu üzerinde çalıştığını söylüyor, bu yeni hikaye modunun PSVR ye çıkıp çıkmayacağı belli değil, yine beklemek zorunda kalabiliriz. Her iki durumda da kesinlikle oynamaya değer.

Yakında çıkacak bir PSVR sürümüyle birlikte, Oculus Quest 2 de Stride oynayıp, oynayamayacağımız sorusunu gündeme getiriyor. Quest sürümünün ne zaman olacağı konusunda hala bir bilgi yok.

Benzer İçerikler

Solaris Offworld Combat Bu İlkbaharda PlayStation VR da

Mina

Medal of Honor: Above and Beyond İçin HP Reverb G2 Desteği Geldi

Hatice CANTÜRK

I Expect You to Die 2 VR Macera Oyunu Sanal Gerçekliğe Geliyor

Bilal TEMIZ

Echo Pass İle Echo VR Oynayarak Daha Çok Ödül Kazanabileceksiniz

Mina

‘Hitman 3’ Lansman Fragmanı Zengin Ayrıntılı Bir Dünyayı Gösteriyor – 20 Ocak’ta PSVR’ye Geldi

Mina

VR Yayıncısı Olarak Avatarınızı Sanal Gerçeklik İçinde Yayınlayın

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments