VR Oyunu Waltz of the Wizard, Quest İçin Ses Tanıma İşlevi Ekleyecek

1 dakika, Okuma Süresi

VR oyunu Waltz of the Wizard, Quest sürüm güncellemesine ses tanıma işlevi ekleyecek. VR oyun geliştiricisi Aldin Dynamic’in “Waltz of the Wizard” bir sonraki güncellemede ses tanıma özelliğini ekleyerek kullanıcıların oyun karakterleriyle iletişim kurmasına ve sihir yapmak için kendi seslerini kullanmasına olanak tanıyacak.

Aldin Dynamic, yeni özelliklerin ücretsiz OLARAK “Waltz of the Wizard: Natural Magic” güncellendiğinde kullanıma sunulacağını söyledi. Meta’nın ses SDK’sı, 2015 yılında Meta tarafından satın alınan bir sesli arayüz şirketi olan Wit.ai tarafından sağlanıyor.

VR Oyunu Waltz of the Wizard

619fd94ee20df205605207Şirket şunları söyledi: “Derin ses entegrasyonuna sahip bir VR deneyimi olarak, bu güncelleme “Waltz of the Wizard: Natural Magic”in benzersizliğini geliştiriyor. El izleme, jest tanıma ve ses tanımayı birleştiren gerçekçi bir deneyim sunuyor. Bu yalnızca VR’da elde edilebilecek etkileşimli gerçeklik.”

Güncelleme yapıldıktan sonra Quest kullanıcıları, kontrolör olmadan “Waltz of the Wizard” oynayabilecek, el izleme ve ses tanıma teknolojisini kullanırken yüksek derecede daldırma sağlayacak. Bu yılın başlarında, oyun yalnızca el izleme işlevinin bazı alanlarında mevcuttu ve geliştiriciler, tüm oyun deneyimi için el izleme desteği sağlamak için aktif olarak çalışıyor.

Yorum yazın

TeknoVR