VR Bankacılık Deneyimi Mana ile Metaverse’e Geliyor

Gerçek dünyadaki herhangi bir bankacılık deneyimi gibi, Mana da müşterilerine oldukça güzel ödüller sunuyor. Video oyunlarına harcanabilecek puanlar kazanabilir

2 dakika, Okuma Süresi

Mana VR , VR bankacılık deneyimi ile birlikte bakiyenizi görüntüleyebileceğiniz, son işlemleri kontrol edebileceğiniz ve hatta para transfer edebileceğiniz tamamen sürükleyici bir VR ortamında Manaverse çek hesabınızın kontrolünü sağlayabileceğiniz bir yapı oluşturdu.

manabankingvr 3

“Mana ekibinin tamamı teknoloji ve oyunla ilgili konularda çok tutkulu. Mana Ürün Başkan Yardımcısı Steve Mautone, “Uzamsal hesaplamanın geleceğin olduğu ve VR oyunlarıyla patlama yaptığı açık” dedi.

“Mana’da sanal bir dünya yaratmanın ötesine geçiyoruz. Bir başlıktan fazlasını istiyoruz. VR bankacılık deneyimini gerçekten keşfetmek için Android ve iOS’taki mobil uygulamalarımızın yanı sıra birinci sınıf bir vatandaş olarak VR’yi desteklemek için buradayız.”

Gerçek dünyadaki herhangi bir bankacılık deneyimi gibi, Mana da müşterilerine oldukça güzel ödüller sunuyor. Video oyunlarına harcanabilecek puanlar kazanabilir ve en sevdiğiniz oyunları oynayarak Mana ödüllerinin kilidini açabilirsiniz. Evet, video oyunları oynayarak Mana ödül puanları kazanabilirsiniz.

Paranızın bir kısmını gerçek dünyadaki şeylere harcamak istiyorsanız, Mana ayrıca ödüllerle birlikte gelen bir Mana Visa Banka Kartı aracılığıyla müşterilerine harcama imkanı veriyor.

manabankingvr 2

Mana, sürükleyici bir VR bankacılık deneyimine sahip olmanın yanı sıra, yakında tüm iOS ve Android cihazlar için kullanılabilecek bir mobil uygulama aracılığıyla size eski moda bir şekilde bankacılık gücü de veriyor. 

Man, Steam üzerinden PC VR başlıklarında ve SideQuestVR aracılığıyla Meta Quest’te mevcut olacak.

Yorum yazın

TeknoVR