Virtual Virtual Reality 2, Meta Quest 2 ve PC VR İçin Duyuruldu

2 dakika, Okuma Süresi

Geliştirici Tender Claws ( The Under Presents ) akıllara durgunluk veren VR oyunu Virtual Virtual Reality için resmi bir devam serisinin yakında Meta Quest 2, Oculus Rift ve SteamVR’a geleceğini duyurdu. 2017’de, artık kullanılmayan Daydream ve GearVR platformları da dahil olmak üzere sayısız VR gözlüğü için piyasaya sürülen anlatı odaklı deneyim, oyuncuları, o zamanlar VR gözlüklerinde daha önceki çıkarılan VR oyunların hiçbirine benzemeyen, gerçeklik atlamalı bir maceraya götürdü.

Bu ayın sonlarında yukarıda belirtilen platformlara gelecek olan sürpriz devam serisi, sizi çöküşün eşiğinde barışçıl bir metaverse boyunca yeni bir maceraya başlayacağınız Virtual Virtual Reality karanlık komedi distopik dünyasına geri götürecek.

Şirket resmi duyuruda, “VVR2, oyuncuları en yeni sanal ağla tanıştırıyor: Scottsdale’in hem insanların hem de yapay zekaların dijital bir dünya için bilinçlerini yükledikleri huzurlu emeklilik metaverse’i” dedi. “Oyuncular bu sanal ütopyaya alışmaya başlayınca, Scottsdale’in VC fonu aniden çekilir ve sunucuları birer birer kapanmaya başlar. Oyuncuların veri silme işlemini aşmaktan başka seçeneği yok.

Tender Claws’a göre Virtual Virtual Reality 2, diğer NPC’ler ve Scottsdale’in sanal dünyası ile benzersiz şekillerde etkileşime girmenizi sağlayan yeni oyun mekaniği sunacak. Amacınız, onlara devasa makinenizin içinde sığınak sunarak, parçalanan metaverse sakinlerini olabildiğince kurtarmaktır. Her yeni işe alım, sürekli büyüyen ekibinize kendi benzersiz yeteneklerini ve dramasını getiriyor.

Virtual Virtual Reality 2, 10 Şubat’ta Meta Quest 2 ve SteamVR’da 29.99 dolar fiyata satışa sunulacak. Ayrıca yaklaşık 10 saatlik macera boyunca yeni orijinal şarkılar ve bol miktarda kara komedi bekleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edin.

Yorum yazın

TeknoVR