Underdogs, Bu Ay Quest ve PC VR’ye Geliyor

Fizik tabanlı bir dövüş oyunu Underdogs içinde oldukça fazla delme ve silah yakın dövüşü de var gibi görünüyor.

Feyza DURMAZ
2 dakika, Okuma Süresi

VR spor oyunu Racket: NX’in arkasındaki stüdyo One Hamsa, yakında çıkacak olan tek oyunculu fizik tabanlı mekanik dövüş oyunu Underdogs için bu ayın sonlarında çıkacağını duyurdu.

One Hamsa, Underdogs’un 25 Ocak’ta Quest ve SteamVR gözlükleri için piyasaya sürüleceğini söylüyor

Stüdyo ayrıca orijinal makaleden önce bağlantı kurduğumuz yeni bir fragman da yayınladı. Daha fazla aksiyona ek olarak, en son videoda oyunun hikayesinden belirli öğeleri çalma ve belirli yükseltme yollarını takip etme yeteneği gibi neler bekleyebileceğimize daha iyi bir göz atıyoruz. Tek oyunculu roguelike’nin makinenizi donatmak için 100’den fazla öğe ve elektrikli alet sunduğu söyleniyor.

underdogs, bu ay quest ve pc vr'ye geliyor

Underdogs olarak adlandırılan tek oyunculu roguelike, yeraltı robot dövüş sahnesinde sizi bir grup robo-kötü adamla karşı karşıya getiriyor ve motorlu testereler ve yıkım gülleleri gibi elektrikli aletler de dahil olmak üzere 100’den fazla öğeyi donatmanıza olanak tanıyor.

Fizik tabanlı bir dövüş oyunu olarak, aynı zamanda oldukça fazla delme ve silah yakın dövüşü de var gibi görünüyor.

Oda ölçeğindeki tüm kesme ve darbeler için alanınızı yeniden düzenlemek için biraz zamanınız olacak. Underdog‘un  2024’ün başlarında Quest Store’a çıkması planlanıyor. Bu arada, Racket: NX VR sonrası ilk oyunuyla ilgili en son gelişmeleri One Hamsa’nın Twitter hesabından takip edebilirsiniz.

You may also like

TeknoVR