OYUN

Undead Citadel, En Son Trailer ile Çarpıcı VR Görselleri Dikkat Çekiyor

ilk olarak geçen yıl dikkatimizi çekti. ’den görsel olarak şaşırtıcı görünen bir VR zombi öldürme oyunu. , olarak en son yayınladığı tanıtım videosu ile çarpıcı VR görselleri dikkat çekiyor

Oyuncular muhteşem bir ortaçağ ortamında ilerliyor, zombileri parçalarına ayırıyor ve bıçakları kullanarak. Kılıçlar ve baltalar, VR silahları, yayı ve oku vr ortamında kullanılması en zevkli silah olarak hazır durumda. Bu tanıtım videosu ayrıca bir kalkan ve atılabilir bombaları da gösteriyor.

VR Zombi Oyunu Undead Citadel

Undead CitadelTabii ki, eğer bu görseller gerçekse, oldukça iyi görünüyor değil mi? Ayrıca, VR gözlüklerin iç kısmında görsel kalite biraz bozuluyor.

VR ortamında zombiler ile savaşmak oldukça umut verici görünüyor. Dark Curry, oyunun “hibrit fizik güdümlü bir dövüş sistemi” nde çalıştığını söylüyor. Bunu kafataslarının patlamasına ve düşmanların oklara tepki göstermesine neden olan story-based sistemi ile görebilirsiniz. Yine de, bu oyunun, diğer birçok VR zombi oyunlarından gerçekten ayıracak özelliğini arıyoruz. Bunu bulmak için oyunu deneyimlemek zorundayız.

Undead Citadel hakkında daha öğrenilecek bir çok şey var. Önceki tanıtım videosu, oyunun bir tür hikaye temeli üzerine ilerleyeceğini öne sürmüştü. Bu videonun sonuna bakacak olursak ileride daha büyük, daha sert düşmanların olduğunu görebiliriz, buda hikayeye bağlı olarak ilerleyeceğimizi doğrulamış oluyor.

Bu yılın içinde çıkacak olan VR zombi oyunu , HTC Vive, ve Windows Mixed Reality için çıkacak. Belirli bir sürüm versiyonu ve tarih açıklanmadı, ancak geliştirici “mükemmel olduğunda” çıkacağının bilgisini verdi.

  Vuzix M300 Akıllı Gözlükler Vuforia Tarafından Desteklenecek

Benzer İçerikler

Renault Trucks Karma Gerçeklik ile Üretim Sürecini Geliştiriyor

ThroughVıew Sanal Müzesi’nde 3D Resim Sergisini İzleyebilirsiniz

Pimax 8K Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kickstarter’da 3 Milyon Doları Aştı

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir