OYUN

Undead Citadel, En Son Trailer ile Çarpıcı VR Görselleri Dikkat Çekiyor

ilk olarak geçen yıl dikkatimizi çekti. ’den görsel olarak şaşırtıcı görünen bir zombi öldürme oyunu. , olarak en son yayınladığı tanıtım videosu ile çarpıcı VR görselleri dikkat çekiyor

Oyuncular muhteşem bir ortaçağ ortamında ilerliyor, zombileri parçalarına ayırıyor ve bıçakları kullanarak. Kılıçlar ve baltalar, VR silahları, yayı ve oku vr ortamında kullanılması en zevkli silah olarak hazır durumda. Bu tanıtım videosu ayrıca bir kalkan ve atılabilir bombaları da gösteriyor.

VR Zombi Oyunu Undead Citadel

Undead CitadelTabii ki, eğer bu görseller gerçekse, oldukça iyi görünüyor değil mi? Ayrıca, VR gözlüklerin iç kısmında görsel kalite biraz bozuluyor.

VR ortamında zombiler ile savaşmak oldukça umut verici görünüyor. Dark Curry, oyunun “hibrit fizik güdümlü bir dövüş sistemi” nde çalıştığını söylüyor. Bunu kafataslarının patlamasına ve düşmanların oklara tepki göstermesine neden olan story-based sistemi ile görebilirsiniz. Yine de, bu oyunun, diğer birçok VR zombi oyunlarından gerçekten ayıracak özelliğini arıyoruz. Bunu bulmak için oyunu deneyimlemek zorundayız.

Undead Citadel hakkında daha öğrenilecek bir çok şey var. Önceki tanıtım videosu, oyunun bir tür hikaye temeli üzerine ilerleyeceğini öne sürmüştü. Bu videonun sonuna bakacak olursak ileride daha büyük, daha sert düşmanların olduğunu görebiliriz, buda hikayeye bağlı olarak ilerleyeceğimizi doğrulamış oluyor.

Bu yılın içinde çıkacak olan VR zombi oyunu , HTC Vive, ve için çıkacak. Belirli bir sürüm versiyonu ve tarih açıklanmadı, ancak geliştirici “mükemmel olduğunda” çıkacağının bilgisini verdi.

  The Walking Dead: Our World AR Oyunu olarak Geliyor İlk Fragman Yayınlandı.

Benzer İçerikler

En İyi 25 Oculus Quest Oyunu – Güncel VR Oyun Listesi

Insta360 One: 4K ve 360 Derece Çekim Yapabilen Kamera

Akatsuki Artırılmış Gerçeklik Yatırım Fonunu Başlattı

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir