OYUN

Undead Citadel, En Son Trailer ile Çarpıcı VR Görselleri Dikkat Çekiyor

ilk olarak geçen yıl dikkatimizi çekti. ’den görsel olarak şaşırtıcı görünen bir VR zombi öldürme oyunu. , olarak en son yayınladığı tanıtım videosu ile çarpıcı VR görselleri dikkat çekiyor

Oyuncular muhteşem bir ortaçağ ortamında ilerliyor, zombileri parçalarına ayırıyor ve bıçakları kullanarak. Kılıçlar ve baltalar, VR silahları, yayı ve oku vr ortamında kullanılması en zevkli silah olarak hazır durumda. Bu tanıtım videosu ayrıca bir kalkan ve atılabilir bombaları da gösteriyor.

VR Zombi Oyunu Undead Citadel

Undead CitadelTabii ki, eğer bu görseller gerçekse, oldukça iyi görünüyor değil mi? Ayrıca, VR gözlüklerin iç kısmında görsel kalite biraz bozuluyor.

VR ortamında zombiler ile savaşmak oldukça umut verici görünüyor. Dark Curry, oyunun “hibrit fizik güdümlü bir dövüş sistemi” nde çalıştığını söylüyor. Bunu kafataslarının patlamasına ve düşmanların oklara tepki göstermesine neden olan story-based sistemi ile görebilirsiniz. Yine de, bu oyunun, diğer birçok VR zombi oyunlarından gerçekten ayıracak özelliğini arıyoruz. Bunu bulmak için oyunu deneyimlemek zorundayız.

Undead Citadel hakkında daha öğrenilecek bir çok şey var. Önceki tanıtım videosu, oyunun bir tür hikaye temeli üzerine ilerleyeceğini öne sürmüştü. Bu videonun sonuna bakacak olursak ileride daha büyük, daha sert düşmanların olduğunu görebiliriz, buda hikayeye bağlı olarak ilerleyeceğimizi doğrulamış oluyor.

Bu yılın içinde çıkacak olan VR zombi oyunu , , ve Windows Mixed Reality için çıkacak. Belirli bir sürüm versiyonu ve tarih açıklanmadı, ancak geliştirici “mükemmel olduğunda” çıkacağının bilgisini verdi.

  LEGO Hidden Side AR Uygulamaları İle Zenginleşecek

Benzer İçerikler

Sanal Gerçeklik Şampiyonasına Hazır Olun: Onward Fps

Oculus Go Geliştirici Kitleri Dağıtımına Başlandı

League Of War VR Arena PlayStation VR İçin Piyasaya Çıktı

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x