Ultrawings 2, Quest 2 İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

1 dakika, Okuma Süresi

Bit Planet Games ilgi gören serinin ikinci oyunu olan Ultrawings 2’yi Şubat ayı içerisinde Quest 2 kullanıcıları ile buluşturmayı planlıyor.

Ultrawings 2 Quest Çıkış Tarihi

Uçuş oyunu kategorisindeki serinin devam oyunu 3 Şubat’ta Quest 2 bağımsız gözlüğü için çıkış yapıyor ve tarih yeni yayınlanan aşağıdaki trailer ile onaylanmış oldu. Oculus Store‘da bir istek listesi sayfası da yayına girdi. Açık olmak gerekirse, bu yalnızca oyunun bağımsız sürümü için – Ultrawings 2  PC’ye de geliyor ancak bu sürüm için son bir çıkış tarihi henüz onaylanmadı.

Ultrawings oyunları, simülasyon ve atari oyunu arasında bir denge kuran oyunlar olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin, Microsoft Flight Simulator gibi tamamen gerçekçi bir yaklaşıma sahip değiller, ancak yine de kendinizi bir kokpite alıştırmanız, zorlu inişlerde ustalaşmanız ve oyunda ilerlemek için kontrolleri mükemmelleştirmeniz gerekiyor.

Oynadıkça, her biri kendi benzersiz zorluklarını sunan, ustalaşmak için yeni uçakların kilidini açacaksınız. Ayrıca Bit Planet, oyuna yeni savaş görevleri ekleyerek seride ilk kez it dalaşlarını mümkün kılıyor. Her zamanki dublör ve yarış görevlerinin yanı sıra diğer hedef türleriyle birleştiğinde, geliştirici oyunun sizi bir süre meşgul edeceğini vaat ediyor.

Oyunun PSVR için de geleceği söyleniyor fakar bu konuyla ilgili henüz esmi bir onay gelmedi.
Quest 2’de Ultrawings 2’yi alacak mısınız? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Yorum yazın

TeknoVR