Stranger Things VR, 2023’te Sanal Gerçeklik Oyunu Olarak Geliyor

Bu yeni VR korku oyunu 2023 Kışında “büyük VR platformlarında” piyasaya sürülecek. . Psikolojik korku-aksiyon oyunu ile, dördüncü sezonun ana düşmanı Vecna rolünü üstleneceksiniz.

1 dakika, Okuma Süresi

VR geliştiricisi Tender Claws, Stranger Things VR, sanal gerçeklik oyunu için Netflix ile birlikte çalışıyor. Popüler diziyi önümüzdeki yıl büyük VR platformlarına getirecek. Psikolojik korku-aksiyon oyunu ile, dördüncü sezonun ana düşmanı Vecna rolünü üstleneceksiniz.

Sanal Gerçeklik Oyunu Stranger Things VR

Tender Claws’a göre bu yeni oyunla birlikte, “daha önce hiç görülmemiş bir perspektiften” deneyimlemenizi sağlayacak. Bilinmeyen gerçekleri keşfetmenin yanı sıra, hayranların en sevdiği karakterlerin rüyalarını istila edecek, telekinetik yetenekleri kullanarak insanlarla ve yaratıklarla savaşacak ve Vecna’nın Eleven ve Hawkins’e karşı intikamını planlamasına yardım edeceksiniz.

Tender Claws yönetmenleri Samantha Gorman ve Danny Cannizzaro bir resmi görüşmede, “Tender Claws’ın iç içe geçmiş dünyalara ve sürükleyici rüya manzaralarına benzersiz yaklaşımıyla Stranger Things evreninde yaşayabilmemize ve karakterlerinin zengin iç dünyalarına dalabilmemize hayran kaldık ” dedi. Hayranlar olarak bu oyunun çok özel olmasını istiyoruz ve Netflix ile Stranger Things yaratıcı ekibinden aldığımız destek ve coşku bize güç veriyor.”

strangerthingsvr 4

Bu yeni VR korku oyunu 2023 Kışında “büyük VR platformlarında” piyasaya sürülecek. Henüz resmi olarak fiyat hakkında bilgi yok, Muhtemelen önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi edinebiliriz. Daha fazla bilgi için ihaleclaws.com/strangerthingsvr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum yazın

TeknoVR