Shadowgate VR, Ekim Ayında Oculus Quest için Geliyor

Shadowgate VR uzun süredir devam eden franchise'ın bir limanı olmayacak. Bunun yerine, özel Oculus Quest, Shadowgate evreninde geçen yepyeni bir maceranın başlangıcı olacak ve ekip, Ekim ayı için tüm seriyi planlıyor.

1 dakika, Okuma Süresi

Sanal gerçeklik (VR) macerasına çıkmak için, indie ekibi Zojoi ve Azure Drop Studios, Shadowgate VR: The Mines of Mythrok’u duyurdu . Bir fantezi destanı olan oyun, Ekim ayında Oculus Quest için özel olacak çıkacak.

Shadowgate yeni bir oyun değil, aslında Dave Marsh ve Karl Roelofs’un Apple Macintosh için ilk yinelemeyi yayınladıkları 1987’den beri aktif oynanıyor. O zamandan beri Zojoi, video oyununu Nintendo Entertainment System (NES) dahil 15 platform için oynanabilir hale geldi ve şimdi sıra Oculus Quest‘te.

Shadowgate VR

shadowgate vr: the mines of mythrok

Oyun uzun süredir devam eden franchise’ın bir limanı olmayacak. Bunun yerine, özel Oculus Quest, Shadowgate evreninde geçen yepyeni bir maceranın başlangıcı olacak ve ekip, Ekim ayı için tüm seriyi planlıyor.

Bu VR sürümündeki geliştirme birkaç yıl önce başladı ve klasik fantezi aksiyon-macera deneyimini vaat ediyor. Dev canavarlarla savaşabileceksiniz, buna devasa örümcekler de dahil! zindanların derinliklerine inerken temel sihir kullanabilir, bir çok bulmacayı çözerek eski sırların kilidini açabilirsiniz.

Oculus Quest için 7 Ekim tarihinde yayınlanması planlanıyor. İlk teaser fragmanı aşağıda görülebilir.

Yorum yazın

TeknoVR