Quest 2’nin grafik açısından en yoğun oyunu PSVR 2’ye geliyor

2022'nin ortalarında Quest 2 ve PC VR'de piyasaya sürülen Red Matter 2, bugüne kadarki en etkileyici grafiklere ve sürükleyici oynanışa sahip.

1 dakika, Okuma Süresi

Quest 2 ve PC VR için bilim kurgu VR bulmaca oyunu Red Matter 2 , sınıfının en iyi grafiklerini ve etkileşimlerini PSVR 2’ye getiriyor.

Vertical Robot, devam oyununun çok yakında PSVR 2’ye gelmesinin planlandığını söylüyor, bir tweet’te yeniden yansıtma olmadan pürüzsüz bir 120 fps, foveated Rendering, 4K yeni mastered dokular ve gelişmiş aydınlatma özelliklerine sahip olacağını belirtiyor.

2022’nin ortalarında Quest 2 ve PC VR’de piyasaya sürülen Red Matter 2, bugüne kadarki en etkileyici grafiklere ve sürükleyici oynanışa sahip. Herhangi bir VR platformda, Lone Echo gibi görsel olarak en yoğun VR oyunlarından bazılarıyla kolayca karşılaştırılabilir.  Half-Life: Alyx kadar iyi diyebiliriz.

Oyun hikayesi: Red Matter 2’de, gizli bir ajan tarafından bir ay üssünde uyandırılan ve Red Matter’da (2018) tanıtılan gizemli bir madde olan ‘Red Matter’ın sırlarını ortaya çıkarmakla görevli bir ajan olan Sasha rolünü üstleniyorsunuz.

Devam oyunu, çok büyük bir yenilik olmasa da, oyunun çok çeşitli bulmacalarından ilginç bir kopuş sağlayan dövüşü ilk kez tanıtıyor.

Orijinal Red Matter’ı  PSVR 2’de ne zaman göreceğimize dair net bir bilgi yok. Ayrıca devam oyunu için daha kesin bir çıkış tarihi belirtilmedi, çok yakında çıkış tarihi ile ilgili bilgi yayınlanır diye düşünüyoruz.

Yorum yazın

TeknoVR